Wypadek Gulczewo
Źródło: wrzesnia.policja.gov.pl

Samochód osobowy wbił się w TIR-a. Dwoje młodych ludzi zginęło w przerażających okolicznościach

Piotr DutkaPiotr Dutka
11 Grudnia 2020

Wypadek do którego doszło w miejscowości Gulczewo w okolicach Wrześni jest po prostu przerażający. Zginęło dwoje młodych ludzi. Samochód osobowy dosłownie wbił się w TIR-a. Ciała były tak zmasakrowane, że wystąpiły problemy z ustaleniem ich tożsamości.

Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Dwoje młodych ludzi nie miało szans na przeżycie. Samochód osobowy z impetem uderzył w TIR-a.

Wypadki na polskich drogach to niestety szara codzienność. Liczba tragicznych zdarzeń, szczególnie w okresie zimowym daje do myślenia. Tym razem również doszło do gigantycznego dramatu.

Do przerażającego wypadku doszło na drodze krajowej nr 15 pod Wrześnią (woj. wielkopolskie). W czwartek 10 grudnia około godziny 10 rano w miejscowości Gulczewo zderzyły się samochód osobowy oraz TIR.

Zobacz także: Biała róża i miś na trumnie. Wzruszający pogrzeb 16-letniej Ani

Jak wiadomo, dwie osoby, podróżujące osobowym oplem astrą, zginęły na miejscu.

Jeden z lokalnych portali, wrzesnia.info.pl podawał, że ciała ofiar były tak zmasakrowane, że były problemy z ustaleniem ich tożsamości.

Zobacz także: RMF: 28 grudnia możliwy nowy zakaz dla Polaków. Nowe ograniczenia

Wypadek pod Wrześnią zakończył się ogromną tragedią. Ciała ofiar były dosłownie ,,zmasakrowane".

Dopiero potem okazało się, że ofiarami tej tragedii jest dwoje 21-latków, kobieta oraz mężczyzna. Oboje byli mieszkańcami powiatu gnieźnieńskiego.

Kary za niebezpieczną jazdę powinny zostać zaostrzone? Zmniejszą liczbę śmiertelnych wypadków?Kary za niebezpieczną jazdę powinny zostać zaostrzone? Zmniejszą liczbę śmiertelnych wypadków?Czytaj dalej

Kierowca TIR-a w momencie zdarzenia był trzeźwy. Po zdarzeniu trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Wrześni na chwilę obecną z nieustalonych przyczyn, zjechał na lewą stronę drogi, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z kierującym samochodem ciężarowym jadącym w kierunku Gniezna. <e/em> - poinformowała Komenda Powiatowa Policji we Wrześni.

Policja apeluje o szczególną uwagę podczas jazdy. Jak wiadomo, w okresie zimowym jeden błąd może doprowadzić do tragedii. Rozsądna, bezpieczna jazda może uratować nasze życie.

Zobacz także w naszych serwisach

Następny artykuł