Wypadek Zielona Góra
Źródło: Youtube

Wideo - Koszmarny wypadek. 11-latek na rowerze potrącony w Zielonej Górze. O krok od tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
11 Września 2020

Wypadek z Zielonej Góry może zmrozić krew w żyłach. Na jednym z tamtejszych rondo doszło do potrącenia chłopca. Nastolatek trafił do szpitala na niezbędne badania. O krok od wielkiej tragedii.

Wypadek, który mógł zakończyć się tragicznie. 11-latek wjechał wprost pod samochód osobowy. Trafił do szpitala.

Do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 11 września w Zielonej Górze. Około 8.30 na rondzie PCK został potrącony 11-letni chłopiec jadący rowerem.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Łodzie zaczęły tonąć, rozbijały się o skały. Wiadomości z zagranicy wprawiają w osłupienie

2. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu

Na nagraniu z monitoringu widać, że młody rowerzysta zatrzymał się na górce przed pasami i czekał na zielone światło. Gdy zapaliło się zielone światło, chłopiec pędem zjechał z górki wprost pod osobowy samochód. Kierowca praktycznie nie miał szans na reakcje oraz zatrzymanie pojazdu.

Doszło do potrącenia. Na miejscu szybko zjawiły się odpowiednie służby. Chłopiec trafił do szpitala na szczegółowe badania. Chłopiec ma złamane podudzie, został na Oddziale Chirurgii Dziecięcej. - mówi podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Wypadek mógł zakończyć się tragicznie, na szczęście tym razem oprócz wyżej wymienionych obrażeń, nastolatkowi nic się nie stało.

Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywęWideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywęCzytaj dalej

Wiadomo, że incydent został zakwalifikowany jako wypadek. Sprawą zajmie się prokuratura.

Zobacz także:

1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu

2. Robert Lewandowski może trafić do więzienia? Ekspert nie ma wątpliwości

3. Kierowco możesz stracić swoje uprawnienia, jadąc 61 km/h. Rygorystyczna ustawa może wejść w życie już wkrótce

4. Na Mazowszu pojawił się nietypowy radar. Nowatorskie podejście do problemu

5. Tragiczny wypadek. Zderzenie osobówki z busem. Nie żyje młody polski piłkarz

6. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje

Następny artykuł