wypadek
Źródło: zdrogi.pl

Nietrzeźwy kierowca doprowadził do tragicznego wypadku. Zginął motocyklista przygnieciony do drzewa

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Grudnia 2020

Wypadek do którego doszło niemal 3 tygodnie temu nadal mrozi krew w żyłach. Motocyklista został dosłownie przygnieciony do drzewa i zginął na miejscu w tragicznych okolicznościach. Sprawcą tego zdarzenia był pijany 29-latek. Policja do tej pory prosi świadków tego dramatu o kontakt w tej sprawie.

Wypadek, który zakończył się ogromną tragedią. Motocyklista zginął w przerażających okolicznościach. Policja szuka świadków.

Tragiczne incydenty na polskich drogach to niestety bardzo smutna rzeczywistość. Czasami chwila nieuwagi może doprowadzić do ogromnej tragedii. Niestety, ale i tym razem nie udało się uniknąć dramatu.

Do przerażającego zdarzenia doszło w piątek, 20-go listopada 2020 roku na drodze wojewódzkiej nr 206 między Koszalinem a Polanowem. Wypadek miał miejsce kilka minut po godzinie 7 rano.

<em> Zobacz także: </em> <em> Syn Dagmary Kaźmierskiej w przeszłości walczył z chorobą. Wyglądał zupełnie inaczej, ciężko go poznać na starych zdjęciach </em>

Wiadomo, że sprawcą zdarzenia był nietrzeźwy 29-latek, który jadąc swoją Skodą wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym motocykliście, w efekcie czego doszło do śmiertelnego zderzenia obu pojazdów.

W następstwie uderzenia Skoda zjechała z drogi i z impetem uderzyła w drzewo przygniatając motocyklistę.

<em> Zobacz także: </em> <em> Michał Szpak nie wytrzymał. Skierował do Rydzyka słowa, które odbiły się szerokim echem </em>

63-letni motocyklista nie miał żadnych szans na przeżycie. W wyniku rozległych obrażeń ciała zginął na miejscu.

Jak się potem okazało, kierowca osobowej Skody był pijany. Badanie przeprowadzone policyjnym alkomatem jednoznacznie wykazało, że ma on w swoim organizmie 1 promil. Mężczyzna został niezwłocznie zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Ojczym kazał dziecku wysiąść na autostradzie. Pięciolatek zginął w strasznych okolicznościachOjczym kazał dziecku wysiąść na autostradzie. Pięciolatek zginął w strasznych okolicznościachCzytaj dalej

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Koszalinie poszukują naocznych świadków zdarzenia lub osób, które posiadają w swoim pojeździe wideorejestrator i udało im się nagrać moment wypadku.

Świadkowie zdarzenia bądź osoby posiadające ważne informacje powiązane z tym zdarzeniem, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP Koszalin pod numerem 47 78 41 366, 47 78 41 470.

<em> Zobacz także w naszych serwisach </em>

Następny artykuł