Wypadek Wrocław
Źródło: Gazeta Ślężańska

Tragiczne zderzenie osobówki z cysterną. Skoda została dosłownie zmieciona z drogi - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Listopada 2020

Wypadek widoczny na poniższym nagraniu jest po prostu przerażający. Doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz cysterny. Na miejscu zginął młody mężczyzna, który kierował Skodą. Nagranie z miejsca tragedii dosłownie mrozi krew w żyłach.

Wypadek spod Wrocławia dosłownie mrozi krew w żyłach. Osobowa Skoda została zmieciona z drogi przez rozpędzoną cysternę.

Do tego przerażającego zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 listopada na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Jaszowice koło Wrocławia. Cysterna przewożąca ropę zderzyła się tam z samochodem osobowym.

Dzisiaj grzeje:

1. Zbierał pokemony na środku ruchliwej drogi. Samochód z impetem wjechał w młodego mężczyznę - Wideo

2. Warszawiacy i mieszkańcy innych miast słono zapłacą. Już nie 500, a 1000 zł kary za nieprzestrzeganie jednego z obostrzeń

3. Kierowca Audi dosłownie oszukał przeznaczenie. Wyprzedzanie mogło zakończyć się wielką tragedią

W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł młody, 33-letni kierowca Skody. Siła uderzenia była tak duża, że mężczyzna nie miał szans na przeżycie. Pojazd został dosłownie zmieciony z drogi. Ranna pasażerka została przewieziona do szpitala.

Moment zderzenia jest przerażający. Nagranie udowadnia, że w momencie tego tragicznego wypadku, warunki drogowe były wręcz beznadziejne. Mgła skutecznie przeszkadzała uczestnikom ruchu drogowego.

Przerażająca interwencja policji. Babcia została spacyfikowana przez funkcjonariuszy - WideoPrzerażająca interwencja policji. Babcia została spacyfikowana przez funkcjonariuszy - WideoCzytaj dalej

Wideo publikujemy ku przestrodze. Sytuacja na polskich drogach szczególnie w miesiącach jesiennych jest bardzo trudna. Podczas złych warunków musimy szczególnie uważać i być skoncentrowani. Jedna zła decyzja może znacząco zaważyć na naszym życiu, ale także życiu innych osób.

Nagranie: Gazeta Ślężańska

Zobacz także:

1. "Pytanie na śniadanie": prezenter na żywo nie pozostawił suchej nitki na Edycie Górniak. Chwilę później pojawiła się w programie

2. Robert Lewandowski pławi się w luksusach. Jego mieszkanie w Warszawie wygląda obłędnie, kosztowało miliony złotych (FOTO)

3. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa

4. Okradli karetkę, gdy ratownicy udzielali pomocy medycznej. Kasę wydali na alkohol

5. Łamali przepisy przy policji. Funkcjonariusze szybko wkroczyli do akcji - Wideo

6. Naukowcy aż osłupieli, gdy zrozumieli co widzą. Zaobserwowali zderzenie dwóch gwiazd neutronowych, nie spodziewali się

7. Kordony policji wyjechały na ulice Warszawy. Ludzie znów się gromadzą, są kolejne protesty

Następny artykuł