Wypadek
Źródło: policja.pl

Przerażający wypadek. BMW spawane z kilku części rozpadło się przy zderzeniu. Zginęły dwie osoby

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Września 2020

Wypadek, który zakończył się prawdziwą tragedią. Nadmierna prędkość i niedostosowanie jej do warunków panujących na drodze to w głównej mierze powody wielu tragicznych wypadków na polskich drogach. Brak ostrożności był powodem tragicznego zdarzenia, w którym życie straciły dwie osoby.

Wypadek z tragicznym finałem. BMW rozpadło się na dwie części. Zginęły dwie osoby.

W marcu tego roku doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Doszło do niego w miejscowości Zakręcie w powiecie krasnostawskim, na drodze krajowej nr 17 Lublin-Zamość. Wracamy do tej sprawy, ponieważ zakończyło się śledztwo w sprawie tej tragedii.

Doszło do zderzenia dwóch aut osobowych, BMW oraz Forda. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd rodem z Bawarii rozpadł się na dwie części. Jedna z nich uderzyła w ogrodzenie i spadła na przydrożną posesję.

Dzisiaj grzeje:

1. Pieniędzy zza granicy nie przywieziesz już tak dużo jak wcześniej. Polacy polegną w walce z podatkami

2. Niesamowite materiały z Marsa. Zdjęcia w rozdzielczości 4K zdradzają każdy szczegół

Samochodem podróżowały dwie osoby: 21-latek z Krasnegostawu oraz 31-latek z gminy Łopiennik Górny. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu.

Śledztwo wykazało, że główną przyczyną wypadku była brawurowa jazda. BMW pędziło drogą z prędkością znacznie przekraczająca dozwoloną prędkość. Przy wyprzedzaniu również nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do czołowego zderzenia z osobowym Fordem.

Wideo - Przeraźliwy wypadek. Kierowca BMW z impetem wjechał w punkt poboru opłatWideo - Przeraźliwy wypadek. Kierowca BMW z impetem wjechał w punkt poboru opłatCzytaj dalej

Wypadek nie był przypadkiem. Wykazano, że BMW było tzw. składakiem. Prace, które zostały wykonane w pojeździe, nie zostały przeprowadzone odpowiednio i nie zapewniały należytego bezpieczeństwa. W trakcie zderzenie pojazd po prostu się rozpadł.

Ze względu na śmierć sprawcy, prokuratura postanowiła umorzyć dalsze postępowanie w tej sprawie.

Zobacz także:

1. Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Łodzie zaczęły tonąć, rozbijały się o skały. Wiadomości z zagranicy wprawiają w osłupienie

2. Robert Kubica wraca do Formuły 1. Przekazał informację, na którą czekali wszyscy

3. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

4. 100-letni kierowca Poloneza spowodował kolizję. Jechał z 95-letnią pasażerką

5. Nieszczęśliwy wypadek. 19-latka w Seicento zniszczyła Ferrari za ponad milion złotych

Następny artykuł