Wypadek TIR
Źródło: AutemSzanujeZasady

Ten wypadek może przerażać. TIR przewrócił się na autostradzie. Sprawcą kolega po fachu

Piotr DutkaPiotr Dutka
7 Listopada 2020

Wypadek z poniższego nagrania jest po prostu przerażający. TIR przewrócił się na ruchliwej drodze. Incydent oburzył wiele osób, ponieważ wywołał go bezpośrednio innych tirowiec, który po fakcie odjechał z miejsca zdarzenia.

Koszmarny wypadek z udziałem TIR-a. Pojazd przewrócił się na ruchliwej drodze. Winnym kolega po fachu.

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w czwartek 5 listopada na autostradzie A4 na wysokości Legnickiego Pola. TIR przewrócił się na drogę, stwarzając wielkie zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Dzisiaj grzeje:

1. Masowe kontrole policji na polskich drogach. Sporą liczbę kierowców mogą czekać przykre konsekwencje

2. Demonstranci zdemolowali okolice Empiku i starli się z policją na trasie Marszu Niepodległości 2020

3. Posłowie chcą kierowania kobiet w ciąży z wadą letalną płodu do hospicjum perinatalnego. Oferują im też pomoc duchownych

Poniższe nagranie przedstawia moment wyprzedzania się dwóch TIR-ów. Wyprzedzający zaskakująco szybko zjechał na prawy pas, co spowodowało, że naczepa znalazła się bardzo blisko kabiny wyprzedzanego. Z obawy przed kolizją, kierowca odbił w lewo, jednak gwałtowny manewr miał opłakane skutki.

Najprawdopodobniej towar na pace, przesunął się co doprowadziło do rozbujania. W efekcie czego ciężarówka przewróciła się na prawy bok. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, nie zważając na okoliczności.

Rolnik zablokował całą drogę. To co robił w oczekiwaniu na policję przekracza wszelkie graniceRolnik zablokował całą drogę. To co robił w oczekiwaniu na policję przekracza wszelkie graniceCzytaj dalej

Warto podkreślić, że nikomu nic poważniejszego się nie stało. Na miejsce przyjechała, policja, straż pożarna oraz dźwig, który musiał podnieść TIR-a.

W internecie rozgorzała żywa dyskusja. Wiele osób winą obarcza wyprzedzającego, choć znajdą się tacy, którzy powiedzą, że winę ponosi wyprzedzany. Z drugiej strony, ktoś wytknął, że w miejscu wypadków obowiązywał zakaz wyprzedzania się ciężarówek, więc w tym przypadku ile osób, tyle opinii.

Filmik pochodzi z kanału: AutemSzanujeZasady

Zobacz także:

1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje prawdziwa legenda, ogromna strata dla wszystkich odwiedzających Podhale

2. TVP promuje Marsz Niepodległości i nieprzestrzeganie prawa, mimo sprzeciwu władz miasta. Kompletna samowolka: "Nikt nas nie poinformował"

3. Niewyobrażalne osiągi Volkswagena Golfa 2. Jest szybszy nawet od Porsche - Wideo

4. Praca marzeń. Tesla oferuje etat w fabryce za kilkanaście tysięcy złotych

5. Dramat na drodze. Kierowca staranował policjanta, który chciał go ukarać za brak maseczki

6. Oficjalnie: Gwiazdor Legii ma koronawirusa, dzisiaj miał zagrać w trakcie meczu reprezentacji

7. W Karpatach znaleziono najstarszy żyjący gatunek ryby. Naukowcy nie mogą uwierzyć

Następny artykuł