Wypadek Passat
Źródło: Boyd A. Loving

Niewiarygodny wypadek. Passat przebił ścianę i zaparkował w piwnicy - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Grudnia 2020

Wypadek do którego doszło w miejscowości Hawthorne w stanie New Jersey jest po prostu niebywały. Volkswagen Passat przebił ścianę domu i wjechał do znalazł się w piwnicy. W wyniku tego nietypowego zdarzenia, dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek, który zszokuje niejedną osobę. Volkswagen Passat przebił ścianę domu i zaparkował w piwnicy. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Chwila nieuwagi, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz brawura to główne czynniki odpowiedzialne za tragiczne wypadki na drogach. Czasami jeden błąd może decydować o życiu bądź śmierci.

Do bardzo nietypowego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w miejscowości Hawthorne w stanie New Jersey. Volkswagen Passat wjechał w jeden z domów.

Teksty wybrane dla Ciebie

Incydent miał miejsce w czwartek 4 grudnia około godziny 15.30. Lokalne media podały, że 64-letni kierowca rzekomo stracił kontrolę nad samochodem w wyniku czego uderzył w dom i przebił jedną ze ścian budynku. Ostatecznie pojazd wylądował w piwnicy.

Boyd A. Loving

fot. Boyd A. Loving

Kierowca, oraz 58-letni pasażer zostali zabrani do szpitala, gdzie przeprowadzono niezbędne badania.

Rodzina, która zamieszkuje domu była w środku podczas tej katastrofy.Na szczęście nie odniosła jakichkolwiek obrażeń.

W związku z tym nietypowym a zarazem niebezpiecznym wypadkiem, rodzina trafiła pod opiekę psychologa, ponieważ całe zdarzenie było dla nich niezwykle szokujące.

Stracił swoje prawo jazdy w rekordowym tempie. Policja surowo ukarała młodego pirata drogowegoStracił swoje prawo jazdy w rekordowym tempie. Policja surowo ukarała młodego pirata drogowegoCzytaj dalej

Ze względów bezpieczeństwa mieszkańców na miejsce wezwany został także inspektor budowlany, którego zadaniem było ocenienie zarówno strat jak i uszkodzeń konstrukcyjnych budynku.

Wypadek mógł zakończyć się ogromną tragedią. Możliwe, że kierowca zasłabł za kierownicą.

Jak widać, chwila nieuwagi, ale także inne czynniki mogą realnie wpłynąć na bezpieczeństwo zarówno nasze jak i innych uczestników ruchu.

W ostatnim czasie przypadki incydentów z przebijaniem ścian budynków przez kierowców są bardzo częstym zjawiskiem. Zdarza się niestety i na polskim podwórku.

Zobacz także w naszych serwisach

Następny artykuł