Wypadek TIR
Źródło: Lubuska Policja

TIR z wielką siłą wjechał w budynek marketu. Nietypowy wypadek - Zdjęcia

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Listopada 2020

Wypadek w pewnym polskim mieście może zaliczać się do gatunku tych nietypowych. Kierowca stracił panowanie nad swoim pojazdem i z impetem wjechał w budynek marketu. Na całe szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało.

Wypadek, który mógł zakończyć się tragicznie. Kierowca stracił panowanie nad ciężarówką. Z impetem wjechał w budynek marketu.

Do tego bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w miejscowości Wschowa. W pewnym momencie TIR z impetem uderzył w budynek marketu. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowco musisz mieć się na baczności. Od dziś ograniczenie liczby osób w samochodzie

2. Stan wyjątkowy w Polsce zostanie wprowadzony? Szef MON zabrał głos w sprawie

3. Przerażające statystki policyjne. Pijani kierowcy plagą polskich dróg

Do tego wypadku doszło 2 listopada przed południem. Policja poinformowała, że dotarło do nich zgłoszenie odnośnie groźnego wypadku. Kierowca stracił kontrolę nad pojazdem przy trudnych warunkach atmosferycznych, w tym padającym deszczu. Finalnie uderzył w budynek sklepu.

Wypadek TIR

Funkcjonariusze obecni na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca jechał z wielką prędkością i nie dostosował jej do warunków panujących na drodze. Wówczas stracił kontrolę nad pojazdem, przebił barierki energochłonne, skarpę, a następnie uderzył w budynek.

Straszliwy wypadek motocyklisty. Fatalny finał wyścigu z Porsche 911 - WideoStraszliwy wypadek motocyklisty. Fatalny finał wyścigu z Porsche 911 - WideoCzytaj dalej

Wszystkich obecnych wewnątrz budynku ewakuowano, ponieważ konstrukcja marketu została poważnie nadwyrężona. W momencie wypadku, kierowca TIR-a był trzeźwy. Policja szybko zabezpieczyła miejsce zdarzenia, na miejscu pojawiła się też straż pożarna i pomoc drogowa.

Wypadek TIR

Zdjęcia: Lubuska Policja

Zobacz także:

1. Odliczane są już tylko godziny do nowych ograniczeń w przemieszczaniu. Z dnia na dzień sytuacja jest coraz trudniejsza. Będą wielkie kłopoty dla wszystkich podróżnych

2. Jarosław Kaczyński opowiadał nieprzyzwoite żarty na zakrapianej imprezie. Kuzyn ujawnił jego nieznaną stronę

3. To co zrobił ten kierowca TIR-a przechodzi ludzkie pojęcie. O krok od tragedii - Wideo

4. Dwie staruszki cudem uniknęły śmierci. Ich zachowanie było kompletnie nieodpowiedzialne - Wideo

5. Prowadził i pił dalej. Zatrzymał go funkcjonariusz po służbie

6. Piękna polska zawodniczka wylądowała na zmywaku? Media właśnie obiegła nagła wiadomość, wydarzył się przełom

7. Odkryto rewolucyjny materiał. Dzięki niemu będzie można stworzyć komputery przyszłości

Następny artykuł