ZDrogi.pl
Wypadek na S8, sprawca został zatrzymany

Materiały Policyjne

Sprawca katastrofy na S8 złapany. Na jaw wyszły niewiarygodne szczegóły

3 Września 2020

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Wypadek na S8 miał tragiczny finał. Element oderwanej w zdarzeniu barierki uderzył w jadący z naprzeciwka samochód, zabijając jego kierowcę. Sprawca wypadku uciekł, ale policji udało się go zatrzymać. Na jaw wyszły druzgoczące fakty.

Światło dzienne ujrzały nowe fakty dotyczące makabrycznego wypadku na S8 w miejscowości Trojany. W zdarzeniu brały udział cztery samochody osobowe. Jedna osoba zmarła na miejscu. Kierowca odpowiedzialny za śmierć uczestnika wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Policyjne poszukiwania zakończyły się sukcesem i sprawca katastrofy został zatrzymany.

Wypadek na S8. Bariera energochłonna zabiła kobietę. Sprawca wypadku został zatrzymanyO tej katastrofie pisaliśmy już wcześniej (TUTAJ).

- W tym zdarzeniu drogowym brały udział cztery pojazdy. Śmierć na miejscu poniosła jedna osoba. Na miejscu jest prokurator, który prowadzi śledztwo. Występują tam utrudnienia w ruchu - przekazał w niedzielę portalowi Super Express asp. szt. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Kierujący Skodą jechał trasą S8 na wysokości miejscowości Trojany i z impetem zderzył się z barierami energochłonnymi. W wyniku zderzenia fragment balustrady się oderwał i uderzył w Volkswagena jadącego z naprzeciwka. 39-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.Kierowca Skody uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Parę godzin później został złapany.

Mężczyzna został zatrzymany w okolicach przystanku autobusowego w miejscowości Małopole. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmie, ale policjanci pobrali jeszcze krew do badań. Podczas przeszukania kierowcy znaleziono narkotyki. Wyniki badania krwi udowodniły, że kierowca w czasie wypadku był pod wpływem amfetaminy. Ponadto okazało się, że Skoda, którą się poruszał, była kradziona!

Wypadek na S8. 40-latek został aresztowany, a wszystkie zgromadzone materiały trafiły do Prokuratury Rejonowej w Wołominie.

- Prokurator już przedstawił mężczyźnie zarzuty między innymi spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, w wyniku której śmierć poniosła 39-letnia kobieta i zagrożenia życia i zdrowia dwóch innych osób, uczestników ruchu drogowego, kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego oraz kradzieży auta. - informuje w rozmowie z portalem Super Express asp. szt. Tomasz Sitek z wołomińskiej policji.Sąd zastosował wobec 39-latka 3-miesięczny areszt. Mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia.

Gamingowy kombajn do gier - ASUS ROG ZEPHYRUS G14 TEST I RECENZJA!

Podobne artykuły

Wypadek motocyklisty. Był pijany, dostał odszkodowanie

Aktualności

Pijany motocyklista z Łodzi zderzył się z samochodem. Dostał odszkodowanie

Czytaj więcej >
Nie żyje Robert Kokh

Aktualności

Nie żyje gwiazda sportu motorowego. Pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo

Czytaj więcej >
Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >