Wypadek ROndo
Źródło: youtube

Wideo - Przerażający wypadek. Młoda matka z dziećmi potrącona na przejściu dla pieszych

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Września 2020

Wypadek, który mógł zakończyć się prawdziwą tragedią. Młoda matka z dwójka dzieci została potrącona na rondzie w Iławie. Kierowca się zagapił i nie zauważył przechodzących przez pasy ludzi. O krok od wielkiej tragedii.

Wypadek, który mógł zakończyć się tragicznie. Młoda matka potrącona na przejściu dla pieszych. Ucierpiały również dzieci.

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło na rondzie w Iławie. Sytuacja została zarejestrowana przez kierowcę samochodu, który jechał z przeciwnej strony.

Na nagraniu widać, jak kierowca ustępuje pierwszeństwa rowerzyście, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych. Tę sytuację chciała wykorzystać matka z dziećmi, która chwilę później weszła na pasy.

Wideo jasno ukazuje, że samochód nadal stał w miejscu, tak jakby kierujący chciał przepuścić matkę oraz jej pociechy. Niestety, kierowca nagle ruszył i doszło do potracenia. Wyglądało to tak, jakby nagle stracił kontakt z drogą.

Przerażające nagranie. Ten wypadek mógł skończyć się tragedią. Ta staruszka dosłownie oszukała śmierćPrzerażające nagranie. Ten wypadek mógł skończyć się tragedią. Ta staruszka dosłownie oszukała śmierćCzytaj dalej

Na całe szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. W wyniku uderzenia kobieta oraz starsze dziecko nabyło jedynie niewielkie otarcia.

Zobacz także:

1. TVN przekazał dramatyczną wiadomość. Nic już się nie da zrobić, tragiczna informacja ze świata

2. Groźna kraksa w wyścigu Roberta Kubicy. Członkowie zespołu aż złapali się za głowy (WIDEO)

3. Wideo – Genialne holowanie zepsutego samochodu. Ci kierowcy dosłownie siali postrach na publicznej drodze

4. Specjalny model Porsche 911 GT1 wystawione na sprzedaż za kosmiczną kwotę. Czy rekord marki zostanie pobity

5. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Następny artykuł