Wypadek Rondo
Źródło: youtube

Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Piotr DutkaPiotr Dutka
1 Września 2020

Wypadek na tym rondzie wiele osób może najzwyczajniej w świecie zszokować. W przeciągu minuty wydarzyło się na nim tyle, że można pomyśleć, że to nagranie prosto z filmu akcji. Całe zdarzenie miało miejsce w Rudzie Ślaskiej.

Przerażający wypadek. Najpierw kolizja potem potrącenie osoby udzielającej pomocy. Kuriozalna sytuacja w rudzie Śląskiej.

Do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w Rudzie Śląskiej. Kierowca osobówki nie zauważył, że na rondzie znajduje się motocyklista. Z impetem uderzył w cyklistę, który wylądował na jezdni.

Mężczyzna poruszający się autem zjechał z ronda i zaparkował w jednej z bocznych uliczek. Za chwilę jednak zdarzył się kolejny, bardzo groźny incydent.

Z nadjeżdżającego pojazdu wysiadła kobieta, która postanowiła udzielić pomocy. Po chwili chciała zatrzymać samochód, który wjechał na rondo i ostrzec kierowcę przez ewentualnym niebezpieczeństwem. Wtedy doszło do kolejnego potrącenia. Tym razem ofiarą była piesza.

Wideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzystaWideo - Przerażający wypadek. Daewoo Matiz z impetem wbił się w osobowego opla. Ucierpiał również rowerzystaCzytaj dalej


Kobieta z dobrych pobudek chciała zatrzymać zbliżający się pojazd, jednak jej zachowanie było skrajnie nieodpowiedzialne. Niestety, ale ta Pani przekonała się o tym na własnej skórze.

Zobacz także:

1. Dramat, było już za późno. Władysławowo we łzach

2. Nie żyje ikona koszykówki. Gwiazda legendarnej drużyny była zarażona COVID-19

       1. Wideo - Kuriozalna próba wymuszenia odszkodowania. To nagranie udowadnia, że takich prób nadal nie brakuje
       2. Wideo - Zrobił „test” swojego Peugeota i wrzucił do sieci. Zgarnął 83 punkty karne\
       3. Przerażający wypadek w Strzegowie. Zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne

5. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Następny artykuł