Motocyklista pędził 200 pasem awaryjnym
Źródło: Youtube

Wideo - Szalony rajd po autostradzie. Ten motocyklista pędził pasem awaryjnym ponad 200 km/h

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Sierpnia 2020

Motocyklista z Holandii przeszedł samego siebie. Szokujące nagranie z Holandii obiegło internet. Kierujący motocykla wykazał się sporą dozą nieodpowiedzialności, przemieszczając ruchliwą autostrad w szokującym tempie. Od tragedii dzieliły go milimetry.

Motocyklista z Holandii zszokował internet. Pędził grubo ponad 200 km/h na ruchliwej autostradzie.

Pewien motocyklista z Holandii osiągnął szczyt głupoty. Pędził na ruchliwej autostradzie grubo ponad 200 km/h stwarzając spore zagrożenie w ruchu drogowym.

Swoją głupotą i brakiem wyobraźni osobiście pochwalił się w sieci. Na filmie z autostrady A-16 z Bredy do Rotterdamu widać jak wielokrotnie ryzykuje życie i zdrowie swoje, ale i innych.

Internet zszokował moment, gdy pasem awaryjnym pędził grubo ponad 200 km/h. Dodatkowo wyprzedzał centymetry od pasu zieleni. Utrata równowagi oznaczałaby bardzo szybką katastrofę.

Wideo - Koszmarny wypadek w warsztacie. Nie chciałbyś, żeby Ci fachowcy naprawiali twój samochódWideo - Koszmarny wypadek w warsztacie. Nie chciałbyś, żeby Ci fachowcy naprawiali twój samochódCzytaj dalej

Motocyklista jest poszukiwany przez holenderską policję. Wyczyn kierującego Yamahą MT-10 rozwścieczyła policję. Warto podkreślić, że od niedawna na tamtejszych autostradach można poruszać się z maksymalną prędkością 100 km/h.

Trasa, która normalnie zajmuje 40 minut jazdy, została przez niego pokonana w 11 minut! Jeżeli szanujecie swoje życie, nie próbujcie naśladować takich wyczynów.

Zobacz także:

1. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

2. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można

3. Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł

4. Kierowco, miej się na baczności. Od dziś masowa akcja policji. Posypią się mandaty

5. Spore wydatki senatorów na paliwo. Rekordziści wydają na ten cel prawdziwą fortunę

Następny artykuł