Wideo - Kierująca Audi jechała chodnikiem pod prąd. Nie chciała stać w długim korku
Wideo z Rzeszowa udowadnia, że na polskich drogach nadal można spotkać totalnie bezmyślnych kierowców. Ta kobieta zdecydowała się na bardzo groźny manewr byle zyskać kilkadziesiąt metrów. Jazda pod prąd i stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym to jedne z jej wykroczeń.
Wideo z Rzeszowa udowadnia, że polskie drogi obfitują w głupich kierowców. Kobieta chciała zaoszczędzić sobie czas i gnała pod prąd po chodniku.
Ta niezwykle groźna i nietypowa sytuacja miała miejsce w Rzeszowie na jednej z tamtejszych dróg. Dookoła domy mieszkalne, jednym słowem teren zabudowany. Pewna kobieta postanowiła zaoszczędzić sobie trochę czasu i zdecydowała się na niebezpieczny manewr.
Dzisiaj grzeje:
Aby zyskać kilkadziesiąt metrów, zdecydowała się na jazdę pod prąd po chodniku. Nie zważała na to, że po chodniku jadą dzieci na rowerach oraz idą piesi.
Sytuacja była niezwykle niebezpieczna, szczególnie dla osób przemieszczających się chodnikiem. Kierująca Audi niewiele sobie z tego robiła i nadal kontynuowała swoją jazdę pod prąd. Kto wie, może te kilka minut stania w korku były dla niej na wagę złota.
Nagranie ukazuje, że mentalność polskich kierowców musi ulec bardzo szybkiej zmianie. Należy sobie uświadomić, że nie zawsze jesteśmy królami na drodze.
Źródło: Nowiny 24 - wiadomości z Podkarpacia
Zobacz także:
1. Robert Lewandowski się nie zatrzymuje. Polak z kolejną prestiżową nagrodą
2. Emerytura nie tylko dla człowieka, pieniądze dostaną też zwierzęta. Wiemy już, które konkretnie
3. Wideo - Niewiarygodne nagranie. Dzieci cudem uniknęły śmierci w wypadku samochodowym
4. Wideo - Kobieta z Seicento zapomniała zwolnić „ręczny”. Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia
5. Tragedia na DW 433 - Pijany 30-latek zabił siebie i pasażerkę
6. Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programu
Następny artykuł