Wideo - kobieta uciekała przed policją do toalety
Źródło: YouTube: KFOR Oklahoma's News 4

WIDEO - 28-latka uciekała przed policją, bo... musiała do toalety

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
30 Września 2020

Młoda kobieta uciekła w trakcie kontroli policyjnej bo... musiała do łazienki. Po krótkim pościgu ostatecznie udało się ją zatrzymać. Niewykluczone, że w chwili zatrzymania była pod wpływem narkotyków. Świadczyć o tym może nietypowe zachowanie.

Emily Jean Owings Sindt, lat 28, została aresztowana w 15 września w Enid po zatrzymaniu przez funkcjonariusza Geoffreya McBride w związku z brakiem zapiętych pasów bezpieczeństwa.
W chwili zatrzymania kobieta tłumaczyła policjantom, że nie ma czasu, bo... musi do łazienki oraz są jej urodziny.

Wideo przedstawia niewiarygodne zachowanie 28-latki.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Ostatecznie została zatrzymana ze względu na ucieczkę przed policją, lekkomyślną jazdę, brak pasów bezpieczeństwa, brak ubezpieczenia i posiadanie akcesoriów związanych z narkotykami
Kobieta z Oklahomy zatrzymana przez policję powiedziała policjantowi, że to jej „pieprzone urodziny” i że musi „zrobić kupę”. Następnie ucieka - zatrzymano ją po krótkim pościgu.

Mimo to nie odpuszczała. Aresztowana pytała funkcjonariusza „Czy mogę zrobić kupę w twoim samochodzie, człowieku?”.

„Dlaczego po prostu nie pozwolisz mi odejść?”, „Ale czy mogę iść do domu i zrobić kupę?” - to jedne z wielu pytań, które zadawała 28-latka policjantom.
Funkcjonariusze poinformowali również, że w jej samochodzie znaleźli szklaną fajkę do metaamfetaminy ze spalonymi pozostałościami.

Dodali: „Wszyscy robią kupę, wiemy, ale to nie jest powód, by popełniać przestępstwo i narażać życie funkcjonariuszy, innych kierowców i pieszych w okolicy”.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł