Wideo - Karawan potrącił kobietę
Źródło: zDrogi.pl

Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Sierpnia 2020

Wideo zostało opublikowane ku przestrodze. Ma przypominać, że na przejściu dla pieszych należy zachować szczególną ostrożność. Dotyczy to zarówno pieszych, jak i kierowców. Na nagraniu widzimy, że uczestnicy wypadku nie mieli prawa się widzieć.

Karawan potrącił 57-letnią kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Policja ku przestrodze udostępnia nagranie z miejskiego monitoringu.
Do poważnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek 25 sierpnia około godz. 13:40 na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. 57-letnia kobieta przechodziła przez pasy, ale jej widok zasłaniał sznur stojących w korku samochodów.

Wideo ku przestrodze. Policja uczula - na prześciu należy szczególnie uważać. Dotyczy to zarówno pieszych, jak i kierowców.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Gdy tylko minęła stojące auta, wpadła wprost pod koła nadjeżdżającego... karawanu.

Jak podaje policja kierujący „pogrzebowym” Mercedesem to 33-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna nie zauważył nadchodzącej z lewej strony kobiety. Gdy ją dostrzegł, było już za późno. Auto uderzyło w kobietę.
Cały wypadek wyglądał bardzo groźnie. Na miejsce przyjechały służby ratownicze, które zabrały kobietę do szpitala, gdzie została na obserwacji.

33-letniemu kierowcy karawanu zostało zatrzymane prawo jazdy ze względu na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Mężczyzna był trzeźwy.

Wideo zamieszczamy poniżej. Uważacie, że kierowca Mercedesa faktycznie zawinił?

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł