Wideo - wypadek na zakręcie mistrzów
Źródło: YouTube: Business Control MONITORING

Wideo - Przerażający wypadek na zakręcie mistrzów w Rudzie Śląskiej

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
23 Września 2020

Wideo przedstawia jeden z wielu wypadków na "zakręcie mistrzów". Tym razem zdarzenie wyglądało wyjątkowo groźnie i, mamy nadzieję, nikt w nim nie ucierpiał.

Wypadek samochodowy może być traumatycznym doświadczeniem. Jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, jak bardzo przerażony mógł być kierowca białego Peugeota 207 podczas tego wypadku, który widzimy na nagraniu.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Wideo zostało zarejestrowane w Rudzie Śląskiej niedaleko Katowic, na tzw. zakręcie mistrzów. Na naszym portalu mieliśmy okazję opisać już kilka wypadków, do których doszło w tym feralnym miejscu.

Zakręt Mistrzów - Ruda ŚląskaZakręt Mistrzów - Ruda Śląska
Google Maps

Na nagraniu widzimy Peugeota, który porusza się środkowym pasem. Droga jest mokra i na łuku hatchback traci przyczepność.

Auto wpadło w poślizg i zjechało na trawiaste zbocze przy trasie. Mamy nadzieję, że wypadek jedynie wyglądał groźnie...

Wideo zamieszczamy poniżej:

Poniżej kilka przykładowych zdarzeń drogowych, do których doszło w feralnym miejscu.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł