Wideo - pickup potrąca motocyklistę
Źródło: YouTube: ImmortalSquash

Wideo - Pickup taranuje motocyklistę na autostradzie, a potem próbuje uciec

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
23 Września 2020

Wideo pokazuje, jak niewiele trzeba, aby sprowokować niebezpieczną sytuację na drodze. Tym razem, na szczęście, skończyło się na strachu i uszkodzeniu motocykla. Mimo znacznej prędkości motocyklistów, znalazł się kierowca, dla którego jechali zbyt wolno. Jego nieodpowiedzialne zachowanie mogło skończyć się tragicznie.

Wydaje się, że niektórzy kierowcy nie pałają ciepłymi uczuciami do motocyklistów. Spora grupa traktuje jednoślady jak intruzów na drodze. Zdarza się, że kierowcy robią motocyklom na złość - to niestety często może prowadzić do tragedii.

Wideo, które trafiło do sieci, pochodzi z kamerki zamontowanej na kasku. Na nagraniu widać grupę motocyklistów, która wybrała się na przejażdżkę autostradą.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wydaje się, że jest stosunkowo spokojnie... może z wyjątkiem prędkości wynoszącej około 88 mil/h (142 km/h). Znalazł się jednak kierowca, według którego motocykliści jechali zbyt wolno...

Wyprzedzając jednoślad, zachacza o niego "paką". Kierowca zostaje wytrącony z równowagi - mimo prób traci panowanie nad pojazdem. Ostatecznie upada i uderza w betonową barierę.

Motocyklista filmujący całe zajście szybko zatrzymuje się i pędzi sprawdzić, co u przyjaciela. Na szczęście okazuje się, że wszystko w porządku.
Co dość niezwykłe, motocyklista doznał tylko kilku poparzeń i lekkich zadrapań. Może mówić o ogromnym szczęściu.

Jeśli chodzi o Forda F-150, który zahaczył motocyklistę i uciekł z miejsca zdarzenia - ścigało go dwóch motocyklistów - jeden z nich wezwał policję. Kierowca pick-upa został aresztowany około pięciu mil od miejsca wypadku.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł