Wideo - kolizja motocyklisty z autem osobowym
Źródło: YouTube: tvolsztyncompl

WIDEO - Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Września 2020

Wideo przedstawia przebieg wypadku, do którego doszło w Olszynie na ulicy Mochnackiego. Wyjeżdżający z parkingu 24-latek wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Niestety doszło do kolizji pojazdów, w której ucierpiał kierujący jednośladem.

W środę wieczorem (16 września) doszło do poważnego wypadku na ul. Mochnackiego w Olsztynie. Kierujący Volkswagenem, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

W efekcie uderzył z impetem w motocyklistę.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Do zdarzenia doszło po godz. 19 na ul. Mochnackiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że odpowiedzialnym za spowodowanie wypadku drogowego był 24-letni kierowca Volkswagena.

Wideo z lokalnego monitoringu przedstawia przebieg wydarzeń.

Mężczyzna, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. 30-latek jechał jednośladem ul. Mochnackiego w kierunku ul. Grunwaldzkiej.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. 30-latek trafił do szpitala. Z kolei kierujący Volkswagena stracił prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

24-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł