Wideo - TIR pchał osobówkę ulicami Łodzi
Źródło: YouTube: TuŁódź

Wideo - Kierowca TIR-a pchał przez 300 metrów rozbitą osobówkę

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
7 Września 2020

Wideo przedstawia niecodzienną sytuację, do której doszło na jednej z łódzkich ulic. Kierująca Peugeotem wymusiła pierwszeństwo nad TIR-em. Kierowca auta dostawczego nie zdążył zareagować i hamowanie rozpoczął już po kolizji. Nim się zatrzymał, jeszcze przez 300 metrów pchał osobówkę.

Trudno było uwierzyć własnym oczom kierowcom, którzy w piątek (4 września) o godz. 15.20 jechali ul.Kopcińskiego w kierunku skrzyżowania z al. Śmigłego-Rydza.

Do zdarzenia doszło w Łodzi. W okolicach szczytu ruchu komunikacyjnego środkowym pasem ruchu jechał TIR, który z ogłuszającym wizgiem pchał przed sobą rozbitego osobowego Peugeota.

Wideo przedstawiające niecodzienną sytuację trafiło na Facebook'a, ale już zostało usunięte. Na szczęście ktoś je zapisał i dodał na YouTube.

Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzoneKierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzoneCzytaj dalej

- Najpierw zwróciłem uwagę na potworny hałas. Pomyślałem, że to na budowie Monopolis uruchomili jakieś maszyny, ale dźwięk zaczął się zbliżać. Kiedy zlokalizowałem jego źródło nie mogłem uwierzyć własnym oczom - powiedział w rozmowie z portalem expressilustrowany.pl Marcin Wasiak, naoczny świadek zdarzenia.

To on zarejestrował zdarzenie telefonem. Film opublikował na Facebooku, ale już został usunięty. Na szczęście w internecie nic nie ginie i wideo trafiło na YouTube.

Wideo przedstawia TIR-a, który hamując, pcha przed sobą osobowego Peugeota.

Jak doszło do wypadku, wyjaśniła st. asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Dzisiaj Grzeje:

1. Nowe nagranie z brutalnej interwencji policji w komunikacji miejskiej
2. Naukowcy o rosyjskiej szczepionce na COVID-19. Niesamowite wiadomości
3. Wideo - Przerażający wypadek na zakręcie. Z samochodu dosłownie wyleciał silnik

- Kierująca Peugeotem 36-latka skręcała w ul. Kopcińskiego z ul. Nawrot. Na Kopcińskiego wjechała na drugi pas ruchu w stronę al. Piłsudskiego, nieszczęśliwie wjeżdżając wprost przed maskę tira marki volvo.

Kierujący nim 26-latek nie zdołał wyhamować i przez ok. 300 metrów pchał peugeota przed maską.

Mimo że wypadek wyglądał dość niebezpiecznie, nikomu z uczestników kolizji nic strasznego się nie stało. Kierująca Peugeotem wyszła z wypadku bez szwanku, choć była mocno roztrzęsiona. Kobieta odmówiła przyjęcia mandatu, który zdaniem funkcjonariuszy drogówki się jej należał za nieprawidłowe włączenie się do ruchu.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Zobacz także:

1. Górale z Zakopanego nie mieli litości. Ostro o Polakach: "tylko chińską zupkę, chleb, pasztety, płatki"
2. Gwiazda odchodzi z Barcelony. Piłkarz dogadał się z nowym klubem, hitowy transfer o krok
3. Wideo - Genialne holowanie zepsutego samochodu. Ci kierowcy dosłownie siali postrach na publicznej drodze
4. Kierowco, na horyzoncie rewolucyjna zmiana. Wyeliminuje problem nietrzeźwych kierujących
5. Niebezpieczny wypadek na autostradzie A1. Policjant niemal zginął
6. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

Gamingowy kombajn do gier - ASUS ROG ZEPHYRUS G14 TEST I RECENZJA!

Następny artykuł