PSG - Bramkarz zespołu rozbił Lamborghini
Źródło: YouTube: tusochaczew portal informacyjny

W niedzielę brał udział w finale Ligi Mistrzów. Wkrótce usłyszy zarzuty

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
24 Sierpnia 2020

PSG w niedzielę 23 sierpnia nie udało się zdobyć pucharu Ligi Mistrzów. Bramkarz zespołu nie ma najlepszej passy. Po powrocie do Polski usłyszy zarzuty dotyczące wypadku, który spowodował 27 maja.

W niedzielę 23 sierpnia jego zespół walczył o puchar Ligi Mistrzów. Nie udało się... na domiar złego wkrótce usłyszy zarzuty związane z wypadkiem, który spowodował 27 maja.​ Rezerwowy bramkarz Paris Saint Germain Marcin Bułka odpowie za spowodowanie wypadku, do którego doszło 27 maja w okolicach Wyszogrodu, skąd pochodzi.

Piłkarzowi grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Zarzuty usłyszy już za kilka dni, po przyjeździe na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski.

PSG słynie z tego, że dobrze płaci swoim piłkarzom. Polski bramkarz postanowił zaszaleć i doprowadził do wypadku.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

20-letni Bułka trzy miesiące temu, podczas pobytu w rodzinnych stronach jeździł wypożyczonym, wartym ponad milion złotych Lamborghini Huracan.

PSG z Bułką w składzie nie dało rady pokonać Bayernu Monachium. To nie koniec pecha polskiego bramkarza.

27 maja w godzinach nocnych, podczas wyprzedzania na drodze krajowej nr 62, doprowadził do czołowego zderzenia. Poszkodowanym jest 56-latek jadący Hyundaiem. W efekcie wypadku, z licznymi obrażeniami oraz złamaniami, mężczyzna trafił do płockiego szpitala.

Mł. asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformowała, że Marcinowi Bułce przedstawiony zostanie zarzut z art. 177 § 1 Kodeksu Karnego:
„Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 § 1, (dotyczy naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia, bez trwałego uszczerbku), podlega karze pozbawienia wolności do lat trzech".

Marcin Bułka, który do PSG przeszedł w 2019 roku, w barwach francuskiego zespołu rozegrał jak dotąd tylko jeden mecz. Polak zazwyczaj pełni rolę rezerwowego bramkarza.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł