TVP przetarg
Źródło: TVP

Nietypowy przetarg TVP. W grę wchodzą naprawdę duże pieniądze

Piotr DutkaPiotr Dutka
9 Września 2020

TVP, czyli Telewizja Polska złożyła pewne, nieco zaskakujące zamówienie. Mowa o dostarczeniu myjni automatycznej wraz z montażem oraz uruchomienie jej w ciągu czterech najbliższych miesięcy. Zastanawia jednak fakt, po co telewizji myjnia?

TVP zamawia myjnię automatyczną. Ma kosztować niebagatelne pieniądze.

W ostatnim czasie Telewizja publiczna postanowiła pójść na całość i złożyć nietypowe zamówienie. Mowa o automatycznej myjni samochodowej. Zamówienie nie ma szeregu czynników, które należy spełnić. Zawiera jedynie jeden, ale bardzo istotny.

W zamówieniu jedynym czynnikiem, który będzie brany pod uwagę, będzie cena. Jest ona szacowana na około 214 tysięcy euro.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia właśnie wydało komunikat dla wszystkich Polaków. Chodzi o bardzo ważną zmianę, która już obowiązuje

2. Kierowco możesz stracić swoje uprawnienia, jadąc 61 km/h. Rygorystyczna ustawa może wejść w życie już wkrótce

Kolejnym warunkiem jest również czas gwarancji, który wynosi minimum 2 lata. Czas na składanie ciekawych ofert mija wraz z dniem 21 września o godzinie 11.

Myjnia musi spełniać wymagania dotyczące rozmiarów mytych samochodów. Mowa o wymiarach, długość od 3,5 do 5,4 lub większa. W myjni musi zmieścić się samochód o szerokości minimum 2 metrów (bez lusterek).

Wideo - Przeraźliwy wypadek. Kierowca BMW z impetem wjechał w punkt poboru opłatWideo - Przeraźliwy wypadek. Kierowca BMW z impetem wjechał w punkt poboru opłatCzytaj dalej

TVP stawia mocne wymagania. Warte podkreślenia wydaje się to, że myjnia musi być w stanie wymyć minimum 7 aut w ciągu godziny.

Być może taki zakup jest związany z niedawnym przetargiem na zakup 30 nowych samochodów osobowych. TVP przeznaczyła na ten cel niebagatelną sumę 3,3 miliona złotych (średnio 110 tys. zł za sztukę).

Zobacz także:

1. Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne

2. Mieszkańcy kamienicy są wstrząśnięci. Sąsiadka wyprowadziła się, ale zostawiła głodne zwierzęta, okropny widok

3. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

4. Wideo - Przerażający wypadek przy prędkości 200 km/h. Audi Q7 rozpadło się na dwie części

5. Wideo - Kosztowna stłuczka jedynego Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse L'Or Blanc

Następny artykuł