TVN strollowany przez kierowcę MPK
Źródło: Facebook: Kraków żąda przynajmniej Bukaresztu

Wideo. Kierowca autobusu mistrzowsko strollował wiadomości TVN

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
21 Września 2020

TVN opublikował materiał dotyczący kontroli przeprowadzanych w krakowskiej komunikacji miejskiej. Nagranie zostało udostępnione w sieci. Internauci wypatrzyli coś nietypowego. Na tablicy autobusu stojącego za Sławomirem Gornisiewiczem widniał niecodzienny komunikat.

Na nagraniu pochodzącym z materiału kontrolowach w krakowskiej komunikacji widzowie wychwycili coś niezwykłego. Na jednym z krakowskich autobusów pojawił się nietypowy napis. Pojazd, zamiast wskazywać linię, na której kursuje autobus, stał się politycznym manifestem.

Komunikat na tablicy nawiązywał do tegorocznych wyborów prezydenckich. Film robi już furorę w sieci.

TVN tego nie wychwycił? Przypadek?

Okazuje się, że nie. Sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana i udowadnia, że w internecie fakty należy sprawdzać dwukrotnie.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Zapomnisz o obowiązku każdego kierowcy i zapłacisz karę. Zmiany w przeglądach w 2021

Od środy, 16 września krakowska policja wraz z inspektorami ruchu kontroluje pojazdy komunikacji miejskiej. Priorytetem jest sprawdzanie, czy pasażerowie zakrywają nos i usta.

Na temat kontroli w krakowskiej komunikacji miejskiej powstał też telewizyjny materiał opublikowany w stacji TVN 24. Wypowiada się w nim Sławomir Gornisiewicz, inspektor ruchu MPK w Krakowie. Fragment materiału został udostępniony w sieci. Tam jednak występ Pana Sławomira przyćmił stojący w tle autobus.

TVN mistrzowsko strollowany przez jednego z kierowców MPK w Krakowie?

Na jego tablicy wyświetlony jest nietypowy napis - „J. Sasin przebimbał 70 mln na wybory”

Nagranie, które pojawiło się w sieci jest prawdziwe, ale napis pojawił się w nim później.

Wielu internautów dało się nabrać. Uważacie to za śmieszny żart, czy niebezpieczną prowokację? Co sądzicie o tej sytuacji? Dajcie znać w komentarzu na Facebooku!

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Masz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiMasz prawo jazdy kategorii B? Zyskasz nowe uprawnienia, ale musisz spełnić dwa warunkiCzytaj dalej

Następny artykuł