ZDrogi.pl > Na drogach > Tragiczna śmierć 20-letniego motocyklisty. Z wielką siłą uderzył w przydrożny znak
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:58

Tragiczna śmierć 20-letniego motocyklisty. Z wielką siłą uderzył w przydrożny znak

Łódzka Policja
Łódzka Policja

Do niewyobrażalnej tragedii doszło na jednej z łódzkich tras. Młody, 20-letni motocyklista uderzył w przydrożny znak. Niestety, ale nie miał najmniejszych szans na przeżycie tego incydentu.

Brawura, nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie do warunków panujących na drodze to jedne z głównych czynników odpowiedzialnych za zdecydowaną większość koszmarnych wypadków drogowych.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę 4 lipca w na ulicy Milenijnej w Kleszczowie (woj. łódzkie). Około godziny 21.00 miejscowe służby otrzymały niepokojące zgłoszenie dotyczące wypadku z udziałem motocyklisty.

Na miejsce dramatu bardzo szybko przybyli mundurowi, którzy od razu rozpoczęli ustalanie dokładnych okoliczności tego wypadku.

Ze wstępnych informacji wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Wola Krzysztoporska kierując swoim motocyklem, w pewnym momencie stracił panowanie nad maszyną marki Suzuki, zjechał z drogi, a następnie wjechał w rów i uderzył w przydrożny znak.

Niestety, ale młody mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie. Pomimo podjętej reanimacji, a także ogromnego wysiłku służb medycznych, zmarł na miejscu.

Miejscowa policja zebrała wszelkie możliwe ślady, a także zajęła się ustaleniem dokładnych przyczyn, jak i okoliczności tego incydentu. Swoją pracę wykonują pod ścisłym nadzorem prokuratora.

>

Polska policja apeluje do wszystkich zmotoryzowanych o zachowanie szczególnej ostrożności. Wskazuje również, że lato oznacza wzmożony ruch jednośladów na publicznych drogach, a co za tym idzie, kierowcy samochodów muszą się wykazywać większą rozwagą.

O ostrożność i rozsądek apelują również do motocyklistów. Jak wskazują mundurowi, brawura, brak rozsądku i ostrożności mają tragiczne skutki, bo motocykl nie wybacza błędów.

Źródło: Łódzka Policja

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Powiązane