ZDrogi.pl > Na drogach > Tragedia na Mazowszu. Samochód osobowy z wielką siłą wbił się w ciężarówkę
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Tragedia na Mazowszu. Samochód osobowy z wielką siłą wbił się w ciężarówkę

KMP Płock
KMP Płock

Do przerażającego incydentu doszło na jednej z tras województwa mazowieckiego. Samochód osobowy wjechał wprost pod ciężarówkę. Niestety, ale dwie osoby podróżujące samochodem nie miały szans na przeżycie.

Piątkowy poranek w mazowieckiej miejscowości Kosino stał pod znakiem niewyobrażalnej tragedii. Tuż po godzinie 10.00 miejscowe służby zostały poinformowane o koszmarnym zdarzeniu, do którego doszło na jednej z tras w gminie Radzanowo.

Okazało się, że zderzyły się samochód osobowy oraz ciężarówka. Niestety, ale siła uderzenia była tak duża, że z opla praktycznie nic nie zostało.

Według wstępnych ustaleń miejscowej policji 37-letnia kierująca pojazdem osobowym nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg, a następnie uderzyła w ciężarówkę, która nadjeżdżała z przeciwnej strony.

>

Niestety w wyniku tego przerażającego incydentu, śmierć na miejscu poniosła 37-letnia kierująca oplem, a także pasażer tego pojazdu. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził ich zgon.

Droga była zablokowana przez kilka godzin, a policjanci pracujący na miejscu tragedii wyznaczali objazdy przez okoliczne miejscowości.

Szczegółowe przyczyny tego wypadku będą ustalane przez miejscowych funkcjonariuszy. Ich praca będzie nadzorowana przez prokuratora.

>

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: KMP Płock

Powiązane