ZDrogi.pl > Aktualności > Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:53

Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Tragedia w USA - dwóch chłopców zginęło
ellison funeral home

Wystarczyła chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii, która złamała serce rodzicom dwóch małych chłopców.Bliscy myśleli, że dzieci grzecznie bawią się w pokoju. Po pewnym czasie rodzice zauważyli, że chłopcy zniknęli. Gdy dzieci znaleziono, na ratunek było już za późno.

Tragedia rodziców. Dwójka dzieci zatrzasnęła się w aucie.

Do tragedii doszło 15 sierpnia w Montevallo w Alabamie (USA). W sobotnie popołudnie rodzice byli przekonani, że chłopcy grzecznie bawią się w swoim pokoju.

Kiedy bliscy odkryli, że ich tam nie ma, rozpoczęli desperackie poszukiwania. W końcu znaleziono dzieci w aucie. To właśnie tam bracia poszli się pobawić i przypadkowo zatrzasnęli się w wewnątrz pojazdu. Tego dnia termometry pokazały aż 32 st. C. Wewnątrz auta pozostawionego na słońcu temperatura miała wynieść nawet ponad 57 st. C. 3-letni Daniel Garcia i roczny Ivan Salazar Jr. musieli czuć się jak w piekarniku.

Tragedia w USA. Dwóch chłopców umierało w męczarniachellison funeral home

Tragedia w Montevallo w Alabamie (USA). Szeryf hrabstwa zapowiedział, że zbada sprawę.

Nie wiadomo, jak długo dzieci przebywały w aucie. W momencie znalezienia były już nieprzytomne. Bliscy wezwali pogotowie i chłopców przetransportowano do szpitala. Lekarze nie byli jednak w stanie nic zrobić. Mogli jedynie stwierdzić zgon.

Szeryf hrabstwa Shelby John Samaniego złożył kondolencje bliskim chłopców na Facebooku. Poinformował również, że jego biuro bada sprawę.

Powiązane