Tragedia w USA - dwóch chłopców zginęło
Źródło: ellison funeral home

Straszna śmierć Daniela i jego braciszka. Rodzice myśleli, że bawią się w pokoju

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Sierpnia 2020

Tragedia, która wstrząsnęła lokalną społecznością. Dwóch małych chłopców zatrzasnęło się w aucie pozostawionym na słońcu. Mały Daniel wraz z bratem niestety nie przeżyli. Lokalne władze zapowiedziały, że uważnie przyjrzą się sprawie.

Wystarczyła chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii, która złamała serce rodzicom dwóch małych chłopców.
Bliscy myśleli, że dzieci grzecznie bawią się w pokoju. Po pewnym czasie rodzice zauważyli, że chłopcy zniknęli. Gdy dzieci znaleziono, na ratunek było już za późno.

Tragedia rodziców. Dwójka dzieci zatrzasnęła się w aucie.

Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłWideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemściłCzytaj dalej

Do tragedii doszło 15 sierpnia w Montevallo w Alabamie (USA). W sobotnie popołudnie rodzice byli przekonani, że chłopcy grzecznie bawią się w swoim pokoju.

Kiedy bliscy odkryli, że ich tam nie ma, rozpoczęli desperackie poszukiwania. W końcu znaleziono dzieci w aucie. To właśnie tam bracia poszli się pobawić i przypadkowo zatrzasnęli się w wewnątrz pojazdu. Tego dnia termometry pokazały aż 32 st. C. Wewnątrz auta pozostawionego na słońcu temperatura miała wynieść nawet ponad 57 st. C. 3-letni Daniel Garcia i roczny Ivan Salazar Jr. musieli czuć się jak w piekarniku.

Tragedia w USA. Dwóch chłopców umierało w męczarniachTragedia w USA. Dwóch chłopców umierało w męczarniach
ellison funeral home

Tragedia w Montevallo w Alabamie (USA). Szeryf hrabstwa zapowiedział, że zbada sprawę.

Nie wiadomo, jak długo dzieci przebywały w aucie. W momencie znalezienia były już nieprzytomne. Bliscy wezwali pogotowie i chłopców przetransportowano do szpitala. Lekarze nie byli jednak w stanie nic zrobić. Mogli jedynie stwierdzić zgon.

Szeryf hrabstwa Shelby John Samaniego złożył kondolencje bliskim chłopców na Facebooku. Poinformował również, że jego biuro bada sprawę.

Zobacz także:

1. Wideo - Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą
2. Rozpoznał na ulicy swoje skradzione auto. Ruszył w pościg, pomogła mu policja
3. Jeździsz sprowadzanym autem? Możesz zapłacić 100 zł mandatu - Wielu kierowców nieświadomie łamie przepisy
4. Kierowco, miej się na baczności. Już nie tylko policja będzie mogła kontrolować kierowców. MON przedstawił projekt nowej ustawy
5. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo
6. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

Następny artykuł