Smart pożar
Źródło: youtube

O krok od wielkiej tragedii. Wlała benzynę do komory silnika wywołując ogromy pożar - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Października 2020

O krok od wielkiej tragedii na stacji paliw. Kobieta pomyliła wlew paliwa z wlotem powietrza. Wlała benzynę do komory silnika. Po odpaleniu samochodu doszło do gigantycznego pożaru.

O krok od wielkiej tragedii. Kobieta wlała paliwo do wlotu powietrza. Po uruchomieniu samochodów dosłownie stanął w płomieniach.

Do bardzo nietypowej a zarazem niebezpiecznej sytuacji doszło w Wielkiej Brytanii, a dokładniej na jednej ze stacji w angielskim Lancaster. Nagle zwykły Smart For Two zajął się ogniem prowadząc do poważnego incydentu.

Dzisiaj grzeje:

1. Cudowny Mustang kompletnie zniszczony przez strażaków. Trudno powstrzymać łzy

2. [Na żywo] Kolejny dzień protestów po wyroku TK. Zaczyna się, czy przed domem Kaczyńskiego znów będą tłumy?

3. Najgorsza wiadomość z samego rana. Mamy potwierdzenie, nie żyje wspaniały polski aktor

Warto wyjaśnić oraz przeanalizować przyczyny takiego stanu rzeczy. Smart For Two z 2005 roku ma jeden mankament. W głównej mierze chodzi o to, że wlot powietrza wygląda dokładnie tak samo, jak wlew paliwa. Na dodatek umieszczony jest symetrycznie do wlewu, ale po lewej stronie samochodu.

Jedyną różnicą, jest fakt, że wlotu (czysto teoretycznie) nie da się otworzyć. Jednak jakimś cudem 54-letniej kobiecie ta sztuka się udała, prowadząc do niezwykle groźnego incydentu. Kiedy przekręciła ona kluczyk w stacyjce, reakcja pojazdu mogła być tylko jedna. Auto bardzo szybko stanęło w płomieniach.

Wypadek, który podzielił internautów. Kto w tej sytuacji ponosi winę za całe zdarzenie?Wypadek, który podzielił internautów. Kto w tej sytuacji ponosi winę za całe zdarzenie?Czytaj dalej

Na szczęście kobiecie nic się nie stało. Została ona wyciągnięta z samochodu przez swojego rówieśnika, który bohatersko rzucił się jej na ratunek. Kobieta straciła jedynie część swoich włosów. Nie nabyła również poważnych obrażeń, ponieważ tego dnia była po prostu grubo ubrana.

Zobacz także:

1. Jolanta Kwaśniewska jest załamana, "Do samego końca miałam nadzieję". A jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach

2. Znamy polskie ceny cyfrowych gier na PS5. Jest drożej, niż myśleliście

3. Od 17 października nowe obostrzenia w komunikacji miejskiej. Na co musisz szczególnie uważać?

4. Pociąg towarowy całkowicie niszczy ciężarówkę. Kierowca zdążył uciec

5. Tesla szuka chętnych do pracy w Warszawie. Elon Musk zmodernizuje polską energetykę?

6. Ile zarabia Kamil Stoch? Kosmiczna kwota, aż nie mieści się w głowie, wielu Polaków może tylko pomarzyć

7. Wielki i nagły protest, Polki i Polacy nie wytrzymali i zebrali się pod domem Kaczyńskiego, słychać krzyki. Co się dzieje?

Następny artykuł