Tragedia nad Odrą. Znaleziono ciała 50-latków
Źródło: Google Maps

Tragedia nad Odrą. Znaleziono trzy ciała w aucie zaparkowanym nad rzeką

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
14 Września 2020

Tragedia nad Odrą. Zaniepokojona brakiem kontaktu z rodzicami córka znalazła zwłoki najbliższych w aucie zaparkowanym nad rzeką. Policja będzie ustalać przyczyny śmierci małżeństwa. W pojeździe, poza parą 50-latków, znaleziono również ciało ich psa.

13 września w zaparkowanym nad brzegiem Odry aucie dokonano strasznego odkrycia. W środku znajdowały się ciała pary małżonków oraz ich psa. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną ich śmierci.
Do strasznej tragedii doszło nad Odrą okolicach miejscowości Będów około 30 km od Sulechowa.

Przerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - WideoPrzerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - WideoCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

1. Wstrząsający wypadek w Myślenicach. Upadł na jezdnię i został przejechany przez osobówkę
2. Morawiecki wyłożył karty. Tysiące Polaków może iść na obowiązkową kwarantannę. Wszystko przez podróże
3. 72-letni kierowca jechał pod prąd na autostradzie. Zginął w koszmarnych okolicznościach - Wideo

13 września w zaparkowanym nad brzegiem rzeki aucie znaleziono ciała mężczyzny i kobiety oraz ich psa. Ciała około pary dokonała córka małżeństwa, która zaniepokojona brakiem z nimi kontaktu zaczęła poszukiwania.

Tragedia nad Odrą. Zwłoki 50-latków odnalezione w aucie.

Małżeństwo z Zielonej Góry miało po ok. 50 lat. Para była pasjonatami wędkarstwa i to pewnie dlatego ich samochód był zaparkowany nad rzeką. Na miejsce tragedii po zgłoszeniu dotarła zielonogórska policja i prokurator. Wstępną przyczyną śmierci było zaczadzenie.

Prokurator zadecydował o zabezpieczeniu ciał do sekcji zwłok. Wszczęto również śledztwo w sprawie śmierci małżeństwa. Wyjaśni ono, w jaki sposób doszło do zdarzenia.

Tragedia pod Sulechowem. Zrozpaczona córka znalazła ciała rodziców nad Odrą.

Następny artykuł