Tragedia na DW 433 - Pijany 30-latek zabił siebie i pasażerkę
KPP Jarocin
Tragedia na drodze wojewódzkiej nr 433. 30-latek spowodował wypadek, w wyniku którego stracił życie on, i jego 23-letnia pasażerka.
O sprawie poinformował portal rmf24.pl. Powołując się na Polską Agencję Prasową, podano, że tragiczny wypadek miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 443 na odcinku Tarce - Lubinia Mała.30-letni kierowca Volkswagena Passata stracił kontrolę nad pojazdem. Auto wypadło z jezdni i uderzyło w rosnące przy drodze drzewo. Zarówno kierowca, jak i jego 23-letnia pasażerka zginęli na miejscu.
Tragedia na DW 443. Kompletnie pijany kierowca bez uprawnień spowodował wypadek.
Tragedia na DW 433KPP Jarocin
Policja z Jarocina poinformowała, że w wyniku sekcji zwłok ustalono, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. 30-latek miał we krwi 3,7 promila.Ponadto PAP ujawnia, że 30-latek nie miał prawa jazdy, a samochód, którym się poruszał, pożyczył od znajomej.
Wybór Redakcji
Wybór Redakcji
Najnowsze
Polecane
Popularne
Wiadomo, z kim Maja Chwalińska spędza wakacje. Polka przyłapana, kibice od razu wyłapali jeden szczegół
Świąteczna podróż samolotem ze zwierzęciem – praktyczny przewodnik
Taki będzie Mały ZUS w 2027 roku. Przedsiębiorców czeka podwyżka składek
Eks Wiśniewskiego w środku koncertu nagle wpadła na scenę i zaczęła krzyczeć. Publika zamarła
ZUS wysyła pisma do Polaków. Chodzi o ważne ulgi od opłat
5 powodów, dla których mleko i produkty mleczne powinny być stałym elementem diety roczniaka
Zrobiłam ten lekki obiad raz i domownicy proszą o niego co tydzień
Ślub na Paradzie Równości. Ludzie nie wierzą w to, co zrobiła Mandaryna. Jest wideo
Przeszczep włosów to nie magiczna różdżka. Ekspertka ujawnia medyczne realia popularnego zabiegu
Lepsza relacja z Twoim psem dzięki hau.plan – poznaj innowacyjny planer treningowy
Chcesz obniżyć rachunki za ogrzewanie? Sprawdź, jak pomagają rolety i zasłony