Toyota Supra
Źródło: Reddit/Idiots in car

Pechowy zakup nowej Toyoty Supry. Błąd pracownika salonu zakończył się dramatem - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Grudnia 2020

Toyota Supra to samochód, który przedmiotem pożądania większości motoryzacyjnych fanów. Pewien z nowych nabywców japońskiego klasyka, będzie do końca swojego życia pamiętał pechową sytuacje, która miała miejsce podczas zakupu wymarzonego auta. Wszystkiemu winny jest pracownik salonu.

Toyota Supra uszkodzona podczas wyjazdu z salonu. Nowy właściciel zapamięta tę sytuację do końca swojego życia.

Zakup wymarzonego samochodu to dla każdego kierowcy niezwykle ważny moment. Nabycie nowej zabawki generuje ogromny ładunek szczęścia, który można łatwo rozładować wyjechaniem w trasę nowym pojazdem.

Czasami jednak nie wszystko idzie po myśli kupującego. Czasami zdarzają się nieprzewidziane, nietypowe zdarzenia, które mogą popsuć atmosferę oraz humor podczas zakupu upragnionego auta.

Pewien kierujący, aby w pełni cieszyć się osiągami nowego wozu, musiał opuścić jeden z salonów. Żeby tego dokonać, musiał przejechać przez wąski wjazd. Aby mógł on bezpiecznie pokonać przeszkodę, jeden z pracowników zaoferował mu swoją pomoc.

Niestety, ale jego zdolności nawigacyjne nie stoją na wysokim poziomie. Jego rady poskutkowały poważnym uszkodzeniem. Kierowca zahaczył o bok ławeczki lewym przednim zderzakiem.

Kierowcy nie mieli pojęcia, zmiana wchodzi życie 1 stycznia. Dotyczy wszystkich siadających „za kółkiem”Kierowcy nie mieli pojęcia, zmiana wchodzi życie 1 stycznia. Dotyczy wszystkich siadających „za kółkiem”Czytaj dalej

Toyota Supra i nieszczęśliwy incydent. Pracownik salonu zdecydowanie się nie popisał.

Jak sugeruje portal WRC.net, najpewniej winę za szkodę weźmie na swoje barki salon. Najprawdopodobniej dojdzie do wymienienia uszkodzonego elementu na koszt placówki.

Samo uderzenie w ławeczkę oraz cały nietypowy incydent, zapewne pozostanie w pamięci właściciela na długie lata. Pozostaje mieć nadzieje, że był to ostatni incydent powiązany z jego autem.

Niestety, ale chwila nieuwagi oraz zawahania się może być brzemienna w skutkach. Tak jak w przypadku pewnego kierowcy SUV, który z ogromną siłą wbił się w Opla Corsę

Salesperson drives customer's new Supra into a bench halfway off the showroom floor from r/IdiotsInCars

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł