Strażacy dali nauczkę kierowcy BMW
Źródło: YouTube: OSP Bogatynia

Zablokował wyjazd straży pożarnej. Strażacy dali mu nauczkę - Zdjęcia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
22 Grudnia 2020

Strażacy postanowili dać nauczkę kierowcy, który z brukowanego placu przed jednostką zrobił sobie parking. Tym razem mogli sobie pozwolić na luźne podejście - wóz bojowy nie zmierzał do akcji. W innej sytuacji bezmyślność kierowcy mogłaby kosztować czyjeś życie.

W miastach czasem trudno o miejsce do parkowania - po części rozumiemy kierowców, którzy wykorzystują każde wolne miejsce, aby pozostawić swój pojazd.

Nie rozumiem jednak kierowców, którzy zastawiają, np. bramy na posesje lub wjazdy do garażu... ten kierowca zrobił coś znacznie gorszego.

Strażacy dali nauczkę kierowcy czerwonego BMW

Państwowa Straż Pożarna z Bogatyni opublikowała zdjęcie problemu, z jakim borykają się od dłuższego czasu. Równy, wyłożony świeżą kostką brukową, należący do jednostki plac często traktowany jest przez lokalnych kierowców jako dziki parking - tym razem ktoś jednak postawił auto w sposób, który uniemożliwiał wyjazd wozu strażaków.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Strażacy dali nauczkę kierowcy BMW

Strażacy tym razem mogli rozwiązać problem bezstresowo

Postanowili wziąć końcu sprawy w swoje ręce. Gdy kolejny z kierowców zignorował znaki zakazujące parkowania, postanowili dać mu nauczkę. Jego samochód zastawiony został z dwóch stron przez wozy bojowe. Zawiadomiono również policję.

Zdjęcia nietypowej akcji strażaków z Bogatyni szybko obiegły sieć. Kierowca czerwonego BMW serii 3 (E46) zyskał rozgłos oraz... mandat.

Pamiętajmy jednak, że taka sytuacja ma również drugą, znacznie poważniejszą stronę. Tym razem strażacy mogli rozwiązać problem z humorem - innym razem mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Unieruchomiony wóz bojowy mógłby nie dotrzeć na czas w sytuacji zagrożenia czyjegoś życia.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł