ZDrogi.pl > Na drogach > Śmiertelny wypadek w Warszawie. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:59

Śmiertelny wypadek w Warszawie. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Tragiczny wypadek w centrum. Pieszy przechodził o kulach - wpadł pod Porsche. Nie żyje
Policja.pl

Do tragicznego wypadku doszło w środę wieczorem na stołecznym Kamionku. W zderzeniu samochodu osobowego ze skuterem śmierć poniósł kierowca jednośladu. Kierujący autem uciekł z miejsca wypadku. Policjanci w poszukiwania zaangażowali psa tropiącego.

Do wypadku doszło na wysokości Grochowskiej 353, niedaleko skrzyżowania z ulicą Mińską. Około godziny 19 samochód osobowy zderzył się ze skuterem, za którego kierownicą siedział 49-letni mężczyzna.

Osobówka skręciła w kierunku bramy, wymuszając pierwszeństwo i zajeżdżając motocykliście drogę. Świadkowie zdarzenia wezwali służby i do przyjazdu karetki pogotowia udzielali motocykliście pierwszej pomocy.

Mimo reanimacji kierowcy jednośladu nie udało się uratować.

Przed przybyciem policji kierowca samochodu uciekł z miejsca zdarzenia. Do poszukiwań zaangażowano mundurowych z psem tropiącym.

Trwają ustalenia tożsamości kierowcy samochodu osobowego, który zbiegł z miejsca zdarzenia.

Z powodu zdarzenia drogowego na ul. Grochowskiej autobusy linii 125 i 135 jadące w kierunku krańców Międzylesie / PKP Olszynka Grochowska zostały skierowane na trasę objazdową: … – Zamoyskiego – Lubelska – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Grochowska – … z pominięciem przystanków: Lubelska 02, Bliska 02 i Gocławska 02” – informował Warszawski Transport Publiczny. Źródło: rdc.pl Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Powiązane