Samochód wyjechał motocyklistom
Źródło: youtube

Motocykliści uderzyli w samochód przy 150 km/h. Nagranie mrozi krew w żyłach

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Września 2020

Samochód osobowy okazał się przeszkodą nie do ominięcia. Wypadki w bardzo dużej ilości przypadków są spowodowane przez brawurę kierowców. Szczególnie kierujący jednośladami są narażeni na utratę życia oraz zdrowia. Ten przypadek idealnie obrazuje, jak niebezpieczne jest igranie ze swoim życiem.

Samochód osobowy okazał sie przeszkodą nie do przejścia. Dwóch motocyklistów z impetem wjechało w osobowego VW Golfa. Jeden z nich stracił swoje życie.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w Austrii, a dokładniej na drodze krajowej B56 w Styrii. Na nagraniu bardzo dobrze widać, że dwóch motocyklistów osiągnęło zawrotną prędkość powyżej 150 km/h.

Dzisiaj grzeje:

1. Wideo - Dramatyczny wypadek w Formule 2. Kierowca uderzył w barierę przy 200 km/h

2. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. U lekarza usłyszała druzgocącą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców

3. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku

Taka szybkość na ostrych zakrętach mogła okazać się śmiertelnie niebezpieczna. Mężczyźni strasznie ryzykowali, pędząc z taką prędkością. Jak się później okazało, brawurowa jazda zakończyła się tragicznie.

Na wideo bardzo dokładnie widać, że w pewnym momencie z drogi podporządkowanej wyjeżdża osobowy Volkswagen. Motocykliści jadący z ogromną prędkością, nie byli w stanie odpowiednio zareagować na wydarzenia na drodze.

W wyniku wypadku, życie stracił 24-latek, który jako pierwszy uderzył w VW Golfa. Autor filmu przeżył, ale doznał bardzo poważnych obrażeń.

Wideo - Koszmarny wypadek. Wakacyjna przejażdżka na skuterze skończyła się na metalowym ogrodzeniuWideo - Koszmarny wypadek. Wakacyjna przejażdżka na skuterze skończyła się na metalowym ogrodzeniuCzytaj dalej

Niech to nagranie będzie służyło ku przestrodze. Niektórzy sympatycy dwóch kółek powinno bardzo uważnie przeglądnąć poniższe nagranie, by uświadomić sobie, że drodze nie są nieśmiertelni.

Zobacz także:

1. Polski bokser ciężko znokautowany. Runął na deski z ogromnym impetem, chociaż był murowanym faworytem (WIDEO)

2. Banknot 20-złotowy wart kilkaset złotych? Niektóre można teraz sprzedać za niemałą fortunę

3. Wideo - Ten wypadek mrozi krew w żyłach. Kierowca BMW oszukał przeznaczenie

4. FSO Warszawa. Klasyk z duszą, którego nie sposób zapomnieć

5. Wideo - Koszmarny wypadek. Mężczyzna stracił panowanie nad quadem. Chwilę później doszło do dramatu

6. Eurowizja Junior 2020: Żenująca wpadka podczas "Szansy na sukces". Prowadzący źle przedstawił dziecko publiczności, brak słów

Następny artykuł