ZDrogi.pl > Aktualności > Nieudolna próba kradzieży na myjni bezdotykowej. Właściciel samochodu dał im bolesną lekcję - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:49

Nieudolna próba kradzieży na myjni bezdotykowej. Właściciel samochodu dał im bolesną lekcję - Wideo

samochod
youtube

Nieudana próba kradzieży samochodu. Dwóch złodziei dostało solidną lekcję. Właściciel stanął na wysokości zadania.

Kradzieże samochodów są niestety bardzo popularne nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Czasami jednak coś nie idzie po myśli złodziei i nie zawsze dochodzi o kradzieży. 

Tak było w tym przypadku. Dwóch złodziei chciało ukraść samochód na myjni bezdotykowej. Niestety dla nich, kompletnie spartaczyli swoją robotę.

Po takiej reakcji właściciela samochodu, nieudolne bandziory porządnie zastanowią się kilka razy, zanim zdecydują się ponownie na taki ruch. Do tego zdarzenia doszło jakiś czas temu, aczkolwiek warto je pokazać, ze względu na kompletną głupotę dwóch złodziei amatorów.

Chyba nie trzeba tłumaczyć, że myjnie bezdotykowe to bardzo kiepskie miejsce na napad, bądź kradzież. Jest tak z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze, są one niezwykle popularne a co za tym idzie oblegane. A po drugie, a zarazem najważniejsze, są cały czas monitorowane. 

 O tym fakcie zapomniało dwóch rabusiów, którzy chcieli wejść w posiadanie samochodu osobowego. Niestety, ale zachowali się jak amatorzy i zepsuli sprawę.

Postanowili, że ich ofiarą będzie kierowca, który w danym momencie mył swój samochód. Bandyci postanowili wkroczyć do akcji i skutecznie przestraszyć mężczyznę zabawkowym pistoletem. 

Ten jednak pokazał, że nie boi się niezbyt profesjonalnych złodziei i skutecznie ich przegonił. Wszystko za sprawą jednej, bardzo istotnej broni. Mianowicie lancy z wodą pod ogromnym ciśnieniem.

Właścicielowi brawa za wielką odwagę! Dwójce złodziei nie ma czego gratulować, bo zapewne odbywają oni już swoją więzienną karę.