samochod
Źródło: youtube

Nieudolna próba kradzieży na myjni bezdotykowej. Właściciel samochodu dał im bolesną lekcję - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Listopada 2020

Samochody to bardzo popularny cel złodziei. Jego kradzież nie jest taka prosta i wielu z nich przy próbie przywłaszczenia sobie cudzego auta napotyka poważne problemy. Tak było i w tym przypadku. Właściciel pojazdu dał im bardzo bolesną lekcję na przyszłość.

Nieudana próba kradzieży samochodu. Dwóch złodziei dostało solidną lekcję. Właściciel stanął na wysokości zadania.

Kradzieże samochodów są niestety bardzo popularne nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Czasami jednak coś nie idzie po myśli złodziei i nie zawsze dochodzi o kradzieży.

Tak było w tym przypadku. Dwóch złodziei chciało ukraść samochód na myjni bezdotykowej. Niestety dla nich, kompletnie spartaczyli swoją robotę.

Dzisiaj grzeje:

1. Zaparkował na przejściu dla pieszych. Kierowca BMW przeszedł samego siebie

2. Wiemy, kiedy zapadnie decyzja, wiceminister zabrał głos. Ważą się losy zimowego sezonu urlopowego

3. Złodziej roku. Zaklinował rękę w BMW, które chciał ukraść. Grozi mu 10 lat więzienia

Po takiej reakcji właściciela samochodu, nieudolne bandziory porządnie zastanowią się kilka razy, zanim zdecydują się ponownie na taki ruch. Do tego zdarzenia doszło jakiś czas temu, aczkolwiek warto je pokazać, ze względu na kompletną głupotę dwóch złodziei amatorów.

Chyba nie trzeba tłumaczyć, że myjnie bezdotykowe to bardzo kiepskie miejsce na napad, bądź kradzież. Jest tak z dwóch zasadniczych powodów. Po pierwsze, są one niezwykle popularne a co za tym idzie oblegane. A po drugie, a zarazem najważniejsze, są cały czas monitorowane.

Nietrzeźwa kobieta staranowała polskie nagrobki na Cmentarzu na Rossie. Nie miała prawa jazdy - WideoNietrzeźwa kobieta staranowała polskie nagrobki na Cmentarzu na Rossie. Nie miała prawa jazdy - WideoCzytaj dalej

O tym fakcie zapomniało dwóch rabusiów, którzy chcieli wejść w posiadanie samochodu osobowego. Niestety, ale zachowali się jak amatorzy i zepsuli sprawę.

Postanowili, że ich ofiarą będzie kierowca, który w danym momencie mył swój samochód. Bandyci postanowili wkroczyć do akcji i skutecznie przestraszyć mężczyznę zabawkowym pistoletem.

Gigantyczny karambol na oblodzonej autostradzie. Ucierpiało niemal 30 kierowców - WideoGigantyczny karambol na oblodzonej autostradzie. Ucierpiało niemal 30 kierowców - WideoCzytaj dalej

Ten jednak pokazał, że nie boi się niezbyt profesjonalnych złodziei i skutecznie ich przegonił. Wszystko za sprawą jednej, bardzo istotnej broni. Mianowicie lancy z wodą pod ogromnym ciśnieniem.

Właścicielowi brawa za wielką odwagę! Dwójce złodziei nie ma czego gratulować, bo zapewne odbywają oni już swoją więzienną karę.

Zobacz także:

1. W kolejkach do Biedronki ustawią się tłumy. Rozdają produkty za darmo, znamy warunki

2. Jerzy Brzęczek może zostać zwolniony z reprezentacji. Dyrektor TVP podał pilne informacje, dziś wszystko się wyjaśni

3. Europejska potęga zakaże sprzedaży aut spalinowych od 2030 roku

4. Brutalny atak na taksówkarza. Wszystko z powodu psa

5. Śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł. Chciał pozbyć się dowodów w bardzo nietypowy sposób

6. Naukowcy odkryli, jak długo formował się Układ Słoneczny. Aż ciężko uwierzyć w przełomowe doniesienia

7. Matka z dzieckiem wpadli pod koła. Na miejscu pojawiły się cztery radiowozy, policja wyjaśnia sprawę

Następny artykuł