Przepisy drogowe
Źródło: twitter

Kuriozalne zachowanie gwiazdora Barcelony. Złamał przepisy drogowe uciekając przed dziećmi

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Grudnia 2020

Przepisy drogowe obowiązują po to by zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu. Ich przestrzeganie jest niezwykle ważne w kontekście bezpieczeństwa. Niestety, ale niekiedy do chodzi o ich bezczelnego łamania. Przykładem jest gwiazdor Barcelony, który uciekał przed małymi dziećmi.

Przepisy drogowe. Gwiazdor Barcelony uciekał przed młodymi fanami. Jego zachowanie było po prostu kuriozalne.

Takiego zachowania, fani Barcelony mogą nie zapomnieć przez bardzo długi okres czasu. Ousmane Dembele zdecydował zachować się w niezrozumiały sposób, który rozgrzał światową opinię publiczną.

Można śmiało powiedzieć, że młody Francuz od momentu dołączenia do Dumy Katalonii jest prawdziwym pechowcem. W głównej mierze chodzi o liczne kontuzje, które skutecznie hamują jego obiecującą karierę. Ostatniego urazu doznał na początku grudnia, kiedy to naciągnął mięsień w prawej nodze.

Również poza boiskowe wyczyny nie wystawiają mu pozytywnej laurki. Jednak to zachowanie zdecydowanie nie przysłuży się w budowaniu jego relacji z kibicami Barcelony.

Dembele

Uraz, który prześladuje młodego zawodnika w żaden sposób nie przeszkadza mu w perfidnym łamaniu przepisów drogowych. Wszystko z powodu młodych fanów piłkarza, którzy zauważyli jego super Mercedesa na jednej z ulic miasta.

Policjanci przecierali oczy ze zdumienia. Kierowca TIR-a przekroczył wszelkie granicePolicjanci przecierali oczy ze zdumienia. Kierowca TIR-a przekroczył wszelkie graniceCzytaj dalej

Przepisy drogowe nie zrobiły na nim wrażenia. Piłkarz zdecydował się przejechać na czerwonym świetle, byleby tylko uciec młodym chłopcom.

Bardzo szybko rozpoznali swojego idola, jadące w czarnym Mercedesie. Warto podkreślić, ze przed nim kilka samochodów zatrzymało prawidłowo na światłach. Piłkarz jednak za nic miał obowiązuje przepisy i postanowił złamać prawo w kuriozalny sposób.

Młodzi fani chcieli otrzymać autograf od zawodnika, jednak z ich planu nic nie wyszło. Piłkarz, gdy tylko zauważył dzieci, które szybko zbliżały się do jego samochodu, skręcił w prawo a następnie omijając kilka i pojechał dalej. Nie zaważając oczywiście na czerwone światło.

Incydent został zarejestrowany i bardzo szybko trafił do mediów społecznościowych. Po prostu brak słów.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł