Prawo Jazdy
Źródło: zdrogi.pl

Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Września 2020

Prawo jazdy w końcu na nowych zasadach. Polscy kierowcy będą bardzo zadowoleni. Rewolucyjna zmiana została zatwierdzona i już wkrótce nasze uprawnienia będziemy mogli przetrzymywać w telefonie.

Prawo jazdy na nowych zasadach. Zapadła bardzo ważna decyzja, która ucieszy miliony polskich kierowców. Dotyczy ona pakietu deregulacyjnego.

Prawo jazdy, czyli najważniejszy dokument dla każdego kierowcy. Wczoraj zapadła bardzo ważna decyzja, która zadwoloni wielu polskich kierowców. Dotyczy ona pakietu deregulacyjnego. W praktyce oznacza to że będą obowiązywać nowe zasady odnośnie dokumentu takiego jakim jest prawo jazdy.

Genialne informacje zostały przekazane przez ministerstwo cyfryzacji. Od 5 grudnia nie będziemy potrzebowali dokumentu prawa jazdy podczas podrózy samochodem. Wraz z tą datą rozpocznie się okres, w którym wystarczy dokument w telefonie.

Dzisiaj grzeje:

1. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

2. Deep Blue – jeden z największych rekinów w historii zarejestrowanych na nagraniu

Wcześniej podjęto decyzję, że w samochodzie nie potrzebujemy dowodu rejestracyjnego, ani obowiązkowego ubezpieczenia. Teraz od 5 grudnia, dodając do tej listy prawo jazdy, nie potrzebujemy w zasadzie nic.

Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocyWideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocyCzytaj dalej

Oczywiście jedynym wymaganym przedmiotem jest telefon, dzięki któremu będziemy mogli okazać nasze uprawnienia. To właśnie na nim a dokładniej w aplikacji mObywatel znajdą się wszystkie potrzebne dokumenty. Warto podkreslić, że aplikacja jest bezpieczna i bezpłatna.

Zobacz także:

1. Chciała zdobyć milionowe odszkodowanie. Wykonała porażający krok za granicą

2. Marcin Najman publicznie poparł Jarosława Kaczyńskiego. Bokser trzyma kciuki za prezesa PiS

3. Przerażające nagranie. Ten wypadek mógł skończyć się tragedią. Ta staruszka dosłownie oszukała śmierć

4. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

5. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem

6. Żywność może przyspieszyć proces starzenia się? Tak, to prawda [lista produktów]

Następny artykuł