ZDrogi.pl > Aktualności > Polska dziennikarka przeżyła wypadek. Samochód wjechał pod prąd na autostradę
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:56

Polska dziennikarka przeżyła wypadek. Samochód wjechał pod prąd na autostradę

aldona-marciniak-powazny-wypadek
Instagram.com alma.jou

Aldona Marciniak miała wypadek we Francji. Samochód wjechał pod prąd na autostradzie i spowodował karambol. W jednym z uszkodzonych aut była polska dziennikarka.

Aldona Marciniak z Przeglądu Sportowego pracowała we Francji ze względu na trzecią rundę wyścigu European Le Mans Series na torze Paul Ricard, w którym startował Robert Kubica w barwach Orlen Team WRT. Niestety, wyjazd służbowy zepsuł feralny wypadek.

Aldona Marciniak miała wypadek we Francji

Zdarzenie zrelacjonowała w sobotę 5 czerwca na Instagramie. Jak sama przyznała, wypadek wywarł na nią ogromny wpływ. Stwierdziła, że nie zawsze mamy kontrolę nad własnym bezpieczeństwem, bo co możemy zrobić jeśli ktoś wjedzie pod prąd na autostradę? Właśnie z tego względu powstał karambol, w którym uczestniczyła dziennikarka.

Aldona Marciniak jechała jako pasażerka, auto zderzyło się z jednym z uczestników karambolu. Jak sama przyznaje, miała sporo szczęścia. Nikomu w aucie nic poważnego się nie stało, ani jej, ani kierowcy. Aldona Dziennikarka przyznała, że choć pochodzi parę dni w kołnierzu, to na długo zapamięta moment zderzenia.

Aldona Marciniak miała sporo szczęścia. To mogło się skończyć znacznie gorzej

Wypadek zrelacjonowała na Instagramie, zamieszczając kilka zdjęć z miejsca zdarzenia. Zaznaczyła również, że udało jej się uniknąć poważnych obrażeń dzięki przytomnej reakcji kierowcy.

Łącznie w zdarzeniu brało jedenaście osób. Dwie ofiary wypadku zakleszczyły się w aucie i były wyciągane przez strażaków z samochodów przez kilka godzin. Karambol spowodował kierowca, który wjechał na autostradę pod prąd.

>

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Instagram Aldona Marciniak