policja
Źródło: zdrogi.pl

Kompletnie pijany mężczyzna pił podczas jazdy. Został zatrzymany przez policjanta po służbie

Piotr DutkaPiotr Dutka
31 Października 2020

Policjant po służbie dokonał ważnego zatrzymania. Podjął interwencję wobec kompletnie pijanego kierowcy, który dodatkowo spożywał alkohol podczas jazdy samochodem. Mężczyźnie za kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie grozi długa odsiadka.

Policjant po służbie dokonał nietypowego zatrzymania. Kompletnie pijany mężczyzna stwarzał zagrożenie na drodze. Dodatkowo w czasie jazdy spożywał alkohol.

Pijani kierowcy to bardzo poważny problem, który od niepamiętnych czasów występuje na polskich drogach. Takich kompletnie nieodpowiedzialnych, wręcz głupich kierowców nie brakuje. Są oni jak bomba z opóźnionym zapłonem. Mogą spowodować tragedię w każdym momencie.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa

2. Jutro kolejny paraliż kraju? Pomysł padł w trakcie piątkowych protestów

3. Kierowco, musisz bardzo uważać. Przygotuj się na wielogodzinne korki na jednej z polskich granic

Raz na jakiś czas można przeczytać w mediach o obywatelskim zatrzymaniu. Do takiego doszło i w tym przypadku. Bohaterem policjant po służbie, który wykazał się obywatelską postawą.

Bielsk Podlaski

W minioną środę, 28 października, pewien policjant po służbie, a dokładniej dzielnicowy z komendy z Bielska Podlaskiego był świadkiem bardzo nietypowej sytuacji na drodze. W samo południe, jadąc jedną z dróg w gminie Boćki w czasie wolnym od pracy, zauważył volkswagena, który tuż przed nim poruszał się całą szerokością jezdni. W pewnym momencie funkcjonariusz zauważył, że kierowca pije jeszcze alkohol w czasie jazdy.

Senior wyprzedzał na zakręcie. Został zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Przerażający wypadek - WideoSenior wyprzedzał na zakręcie. Został zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Przerażający wypadek - WideoCzytaj dalej

Dzielnicowy natychmiast podjął interwencję, zmuszając kierującego volkswagenem do zatrzymania i wyciągnął mu kluczyki ze stacyjki. Po przybyciu na miejsce policji i zbadaniu pijanego mężczyzny alkomatem wyszło, że ma on prawie 3 promile alkoholu w swoim organizmie. Co bardzo ważne, w uchwycie na kubki policja znalazła napoczętą butelkę wódki.

Mężczyzna stracił swoje prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia. Można śmiało powiedzieć, że kara jest nieadekwatna do popełnionego czynu.

Zobacz także:

1. Coraz więcej ofiar śmiertelnych. Potężny żywioł uderzył. Za granicą trwa walka o życie i ewakuacja mieszkańców

2. Disney stworzyło robota, który wprawi Cię w zakłopotanie. Niesamowity realizm i przeszywające spojrzenie

3. Koszmarny wypadek. Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Zawiódł jeden szczegół - Wideo

4. Nowe malowanie policyjnych radiowozów. Kierowco, już wkrótce pojawią się na polskich drogach

5. Pod osłoną nocy wprowadzono istotny zakaz. Obejmie on również polskich kierowców

6. Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)

7. Jacek Kurski zalany tysiącem skarg. Wystarczył jeden program w TVP

Następny artykuł