Policja Wieliczka
Źródło: KPP Wieliczka

Owocna kontrola policji. Zatrzymali BMW z trzema mężczyznami. Wszyscy mieli sporo za uszami

Piotr DutkaPiotr Dutka
26 Listopada 2020

Policjanci w głównej mierze są odpowiedzialni za kontrolowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo obywateli. Tym razem funkcjonariusze z Wieliczki dokonali nietypowego zatrzymania. Skontrolowali osobowe BMW, w którym przebywało trzech mężczyzn. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę.

Policja dokonała niezwykłej kontroli. Trzech z mężczyzn z poważnymi zarzutami trafiło do aresztu.

Do bardzo nietypowej kontroli doszło w tym tygodniu w Wieliczce, pod Krakowem. Policja postanowiła sprawdzić osobowe BMW. Jak się potem okazało, był to strzał w 10.

Każdy wie z czym wiąże się rutynowa kontrola. Do takowej doszło na ulicach Wieliczki, 21 listopada bieżącego roku. Wewnątrz zatrzymanego BMW przebywało trzech mężczyzn w wieku od 23 do 29 lat.

Dzisiaj grzeje:

1. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

2. A jednak, luzują obostrzenia. Wspaniała wiadomość dla Polaków

3. Straż graniczna idzie na zakupy. Służby kupiły kilkadziesiąt nowych terenówek

Warto podkreślić, że policjanci z drogówki nie mieli żadnych uwag dotyczących kierującego. W momencie zatrzymania był trzeźwy. Samochód był sprawny oraz posiadał niezbędne papiery.

Inne zdanie o trójce młodych mężczyzn mieli policjanci kryminalni, którzy podejrzewali ich o posiadanie narkotyków. Postanowili więc przeszukać pojazd. Jak się potem okazało ich przypuszczenia okazały się trafne.

Przerażający wypadek. 41 osób zginęło w zderzeniu autobusu z ciężarówkąPrzerażający wypadek. 41 osób zginęło w zderzeniu autobusu z ciężarówkąCzytaj dalej

U każdego z nich znaleziono środki odurzające: marihuanę, amfetaminę oraz mefedron. Wszyscy zostali zatrzymani, a policjanci postanowili odwiedzić ich miejsca zamieszkania.

Policja Wieliczka

fot. KPP Wieliczka

W domu 27-latka zabezpieczono podejrzany słoik z białym proszkiem. Jak się okazało było to 136 gram amfetaminy. Narkotyki zostały znalezione również w domach pozostałej dwójki.

Film instruktażowy jak nie należy wyprzedzać. Wypadek odbiera mowę - WideoFilm instruktażowy jak nie należy wyprzedzać. Wypadek odbiera mowę - WideoCzytaj dalej

Wiadomo, że 27-latkowi grożą poważne kłopoty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi aż 10 lat pozbawienia wolności. 23 oraz 29-latkowi, za posiadanie środków odurzających, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jak podaje portal WieliczkaCity.pl sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Wieliczce.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. "Wiadomości" TVP pominęły w materiale najważniejszą informację. Kuriozum

2. Marcin Najman wystartuje w turnieju rycerskim? Zdjęcie hitem internetu

3. Kierowca Volkswagena wjechał w bramę urzędu kanclerskiego w Berlinie

4. 19-latek uciekał nowiutkim Audi przed policją. Zatrzymał się na radiowozie

5. Ciężarówka przejechała młodej kobiecie po nodze. Wypadek zakończył się wielkim dramatem

6. Eksplozja meteoru nad japońskim miastem. Niesamowite nagranie

7. Zła wiadomość dla Warszawiaków. Będzie drożej

Następny artykuł