Policja
Źródło: Bielskie Drogi

Nie warto łamać przepisów przy policji. Reakcja mundurowych mogła być tylko jedna - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Listopada 2020

Policja w głównej mierze jest odpowiedzialna za utrzymywanie porządku oraz od kontrolę nad kierowcami. Czasami funkcjonariuszom zdarzy się ukarać łamiących przepisy. W tym przypadku wina była tak oczywista, że decyzja mundurowych mogła być tylko jedna. Szybka interwencja oraz mandacik.

Policja bardzo szybko ukarała kierowcę łamiącego przepisy. Powinien zainwestować w nowe okulary.

Polscy kierowcy łamią przepisy z ogromną częstotliwością. To tego faktu każdy z nas zdążył się przyzwyczaić. Czasami jednak, głupota, bądź gapiostwo niektórych zmotoryzowanych woła o pomstę do nieba. Tak było w tym przypadku, w którym wina kierującego jest oczywista.

Wymuszenie, które widać na poniższym nagraniu jest wręcz idiotyczne i nie ma sensu zbytnio go komentować. Kierowca osobówki w bardzo głupi sposób naraził się na mandat oraz ostrą reprymendę od funkcjonariuszy.

Dzisiaj grzeje:

1. Porsche z ogromną siłą wjechało w karetkę. Przewoziła pacjenta z koronawirusem - Wideo

2. Niestety, zła wiadomość dla Polaków wracających do kraju. Tysiące ludzi może mieć problemy w podróży

3. Piesi uciekali w popłochu przed kierowcą Skody. Stracił prawo jazdy przez jeden szczegół

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu obok Galerii Koniczynka. Wiele osób wskazuje, że w tym miejscu jakiś czas temu zmieniono organizację ruchu, co może powodować problemy wśród kierowców. Szczególnie tych, którzy są w tym miejscu po raz pierwszy.

Policjanci musieli mieć spory ubaw. Takiego wymuszenia pierwszeństwa dawno nie widzieliśmy.

Na wideo widać radiowóz stojący na lewym pasie z którego można jechać prosto, bądź skręcić w lewo. Po prawej kierowca który może jechać tylko prosto. Wszystko jasne jak na dłoni. Jak się okazało nie wszyscy potrafią zrozumieć przepisy oraz oznakowania.

Bliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - WideoBliskie spotkanie z jeleniem. Kierowca nie miał żadnych szans na reakcje - WideoCzytaj dalej

Na tym skrzyżowaniu o tym, jak kierowca ma jechać pokazuje ciągła linia na jezdni, znaki, strzałka na drodze itd. Niestety, dla tego kierowcy to o niczym nie świadczy i zdecydował się on na kuriozalny manewr.

Kierowca postanowił, że skręci sobie w lewo. Skręcił tak, że niemal wjechał w policyjny radiowóz. Jedno jest pewne. Mandat zdecydowanie zasłużony. Może już pora udać się do okulisty?

Film pochodzi z kanału: Bielskie Drogi

Zobacz także:

1. Skandaliczna akcja policji w Biedronce. 16-latek skuty kajdankami z kuriozalnego powodu

2. Justyna Kowalczyk załamana sytuacją w Polsce. Zwraca uwagę na jeden szczegół, który doszczętnie przeraża, tak źle jeszcze nie było (FOTO)

3. 46-letni mężczyzna wracał z grzybobrania. Umierał w męczarniach

4. Już 5 grudnia wejdą w życie długo wyczekiwane zmiany. Kierowcy będą zadowoleni

5. Rekordowo pijany kierowca uciekał swoim maluchem. Na alkomacie zabrakło skali - Wideo

6. Niezwykle popularna aplikacja okazała się wielkim oszustwem. Ponad milion zarażonych urządzeń, Polska na liście

7. Z ostatniej chwili: już jest w rękach policji. Kryminalni zatrzymali podejrzanego o podpalenie mieszkania poczas marszu

Następny artykuł