Policja interweniowała
Źródło: DB

Nietypowa interwencja policji. Rekordowo nietrzeźwe seniorki wyniesione z pociągu. Jedna miała ponad 4 promile

Piotr DutkaPiotr Dutka
11 Września 2020

Policja bardzo często musi interweniować w bardzo dziwnych, wręcz nietypowych sytuacjach. Tak było i w tym przypadku. Pewne seniorki zostały wyniesione z pociągu. Sprawiały wielkie problemy, dlatego potrzebna była interwencja funkcjonariuszy.

Policja i nietypowa interwencja. Kompletnie pijane seniorki wyniesione z pociągu. Rekordowe wskazania alkomatu.

Czasami w pociągach dochodzi do nietypowych sytuacji związanych z nietrzeźwymi pasażerami. Szokuje jednak fakt, że takie problemy sprawiały osoby starsze, które z reguły kulturalnie korzystają ze środków komunikacji.

Niemieckie media zainteresowały się tym nietypowym incydentem. Według lokalnego portalu Neue Westfälische, do zdarzenia doszło w pociągu ICE (Inter City Express) jadącym z Berlina.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle przerwano lekcje. Wielka ewakuacja w szkole, 800 uczniów wybiegło z placówki

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. O krok od wielkiej tragedii na autostradzie. Ostre hamowanie przy 230 km/h

W tym składzie podróżowały dwie starsze panie. 72-latka z Münster oraz 75-latka z Gütersloh. Kobiety zdecydowały spędzić ten czas na piciu alkoholu. W pewnym momencie położyły się na korytarzu i nie były w stanie samodzielnie wstać.

Obsługa pociągu zawiadomiła ratowników medycznych oraz policję federalną. Służby mogły zainterweniować w momencie, gdy pociąg znajdował się na dworcu w Hanowerze. Policjanci wynieśli wówczas obie kobiety z wagonu, a następnie przeprowadzili badanie alkomatem.

Wideo – Przerażający wypadek. Zniszczył kilkanaście aut. Audi R8 Spyder rozpadło się na dwie części.Wideo – Przerażający wypadek. Zniszczył kilkanaście aut. Audi R8 Spyder rozpadło się na dwie części.Czytaj dalej

Okazało się, że 75-latka ma 3,02 promila, a jej młodsza koleżanka aż 4,21 promila! Niesforne staruszki zostały przewiezione na izbę wytrzeźwień.

Zobacz także:

1. Polsat przekazał dramatyczne wiadomości. Łodzie zaczęły tonąć, rozbijały się o skały. Wiadomości z zagranicy wprawiają w osłupienie

2. Psychotest: Zwierzę, które pierwsze zobaczysz na obrazku zdradzi, czym przejmujesz się w życiu najbardziej. Czas poznać prawdę

3. Kierowco, musisz być czujny. Dziś ogólnopolska akcja policji. Wiele osób może stracić swoje prawo jazdy

4. Skandaliczny pomysł rządu w sprawie elektrycznych hulajnóg - kierowcy będą w szoku

5. Wideo - Ten kierowca siał popłoch na publicznej drodze. O krok od tragedii

6. Cenzura w Sejmie? Chcieli pokazać, jak PiS zatrudnia “po rodzinie”, ale zareagowała Straż Marszałkowska

Następny artykuł