policja interwencja
Źródło: youtube

Łamali przepisy przy policji. Funkcjonariusze szybko wkroczyli do akcji - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Listopada 2020

Policja w głównej mierze odpowiada za trzymanie porządku oraz kontrolowanie czy prawo oraz przepisy drogowe są przestrzegane przez innych uczestników ruchu drogowego. Gdy je łamiesz, możesz spodziewać się natychmiastowej kary. Tak było w przypadku kierowcy, który na drodze poczuł się zbyt pewnie.

Policja kontra kierowca, który bezczelnie złamał prawo. Funkcjonariusze bardzo szybko wkroczyli do akcji.

W tym przypadku policja była tak gdzie być powinna. Szybka akcja funkcjonariuszy zakończyła się dużym sukcesem. Doszło do zatrzymania bezczelnego kierowcy, który na ich oczach perfidnie przejechał na czerwonym świetle.

Dzisiaj grzeje:

1. Kierowca Audi dosłownie oszukał przeznaczenie. Wyprzedzanie mogło zakończyć się wielką tragedią

2. Przygotujcie portfele. Po opłatach za śmieci, nadchodzi kolejna ogromna podwyżka

3. Przemieszczanie się między województwami będzie ograniczone? Rząd szykuje się na najgorsze

To nietypowe zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu. Kierowcy mając zielone światło, wjeżdżali na nie mając zielone światło. Wkrótce jednak, jak zwykle w na sygnalizatorze świetlnym pojawiło się żółte a następnie czerwone światło, które zmusza do zatrzymania się i zakazie wjazdu na skrzyżowanie.

Na poniższym nagraniu bardzo dobrze widać, że kilku kierowców postanowiło jeszcze się załapać na przejazd, ale ostatni ewidentnie pojechał już choć nie mógł. Jego zbytnia pewność siebie została ukarana.

Kierowco, musisz mieć się na baczności. Wkrótce nowy mandat za łamanie prawa na autostradzieKierowco, musisz mieć się na baczności. Wkrótce nowy mandat za łamanie prawa na autostradzieCzytaj dalej

Funkcjonariusze, którzy byli blisko całego zdarzenia, widzieli tę sytuację jak na dłoni. Nie wahali się ani przez moment, włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe i szybko wkroczyli do akcji.

Oglądając poniższe nagranie idealnie widać, że kierujący ewidentnie przejechał na czerwonym świetle. Każdy z nas bardzo dobrze wie, że takie sytuacje to chleb powszedni i zdarzają się ona naprawdę bardzo często. Niech przypadek tego kierowcy będzie ostrzeżeniem dla innych, że łamanie prawa drogowego, czasami nie umyka oczom funkcjonariuszy.

Dzisiaj grzeje:

1. W "Milionerach" padło pytanie za pół miliona złotych. Łatwizna dla podróżników i fanów architektury

2. Podczas zakupów w Biedronce lub Lidlu wielu zapomina o ważnym obowiązku. Trzeba się stosować, wszystko rządowe przez rozporządzenie

3. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa

4. Okradli karetkę, gdy ratownicy udzielali pomocy medycznej. Kasę wydali na alkohol.

5. Gwiazda kultowych polskich filmów chwali się karygodnym zachowaniem za kierownicą

6. Dziwne zachowanie Grzegorza Krychowiaka na konferencji prasowej. Jego gest obiegł media, wszystko pokazały kamery

7. Uszkodzony podczas tsunami reaktor atomowy wraca do pracy. Kontrowersyjna decyzja

Następny artykuł