ZDrogi.pl
Policja zatrzymała mężczyznę bez maseczki. Był pijany

Materiały Policyjne

Zatrzymali kierowcę z powodu braku maseczki. Grozi mu do 2 lat więzienia.

5 Marca 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Policja patrolująca ulice Grajewa zauważyła mężczyznę, który bez maseczki szedł zapłacić za zatankowane paliwo. Postanowiła go skontrolować. Okazało się, że mężczyzna tego dnia "tankował" też alkohol, a następnie wsiadł do auta.

58-letni kierowca nie miał maseczki ochronnej, gdy wysiadał z samochodu na jednej ze stacji paliw znajdujących się w Grajewie (woj. podlaskie).

Mężczyzna zwrócił tym uwagę patrolujących rejon policjantów, którzy postanowili z nim porozmawiać. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna prowadził auto pod wpływem alkoholu. Teraz grożą mu nawet 2 lata więzienia.

Policja zabrała mężczyźnie prawo jazdy. Grożą mu teraz nawet 2 lata więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 4 marca, tuż po północy. Na jednej ze stacji paliw policjanci patrolujący okolicę zauważyli mężczyznę, który wysiadł z samochodu, a następnie szedł w kierunku sklepu bez zasłoniętych ust i nosa.

Zachowanie mężczyzny sprawiło, że mundurowi postanowili go skontrolować - jak się okazało słusznie. Wyszło na jaw, że zanim mężczyzna zatankował pojazd, zatankował też procenty.

W trakcie rozmowy z kierowcą Opla policjanci wyczuli wyraźną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 58-latek miał go w organizmie ponad promil.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, a za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Pijani kierowcy to prawdziwa plaga polskich dróg. Dzień wcześniej policjanci (również z Podlasia) zatrzymali 45-latka, który wylądował autem w rowie.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Dubicze Cerkiewne (Podlaskie). Kierujący Daewoo Matizem 45-latek wsiadł za kółko, pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Jakby tego było mało - miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna swoją przejażdżkę zakończył w przydrożnym rowie. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że Daewoo, którym podróżował 45-latek, nie posiadało badań technicznych, a wcześniej zabrano mu dowód rejestracyjny.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu - badanie alkomatem wykazało, że kierujący ma ponad 3 promile.

W środę (3 marca), w samo południe, policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie Gminy Dubicze Cerkiewne w jednym z przydrożnych rowów znajduje się samochód. W środku, za kierownicą pojazdu, miał siedzieć mężczyzna, który ewidentnie znajdował się w stanie wskazującym na wcześniejsze spożycie napojów wysokoprocentowych.

undefined

Podobne artykuły

Kierowca citroena wjechał na plac w Albanii. Doszło do groźnej sytuacji

Aktualności

Albania. Niesamowita reakcja przechodnia. Powstrzymał niebezpiecznego kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Mężczyzna próbował zatrzymać staczające się auto. Zginął pod jego kołami

Aktualności

Ojciec zginął na oczach autystycznego syna. Nieszczęśliwy splot wydarzeń - Wideo

Czytaj więcej >
Policja instrybutor

Aktualności

Zakończyła się postępowanie w sprawie "instrybutora". Policjanci poniosą konsekwencje

Czytaj więcej >
Legendarny raper DMX w ostatnią podróż wybrał się nietypowym pojazdem

Aktualności

Legendarny raper nie żyje. DMX w ostatnią podróż wybrał się wyjątkowym autem - Wideo

Czytaj więcej >
Friz stracił prawo jazdy

Aktualności

Idol nastolatków stracił prawo jazdy. Wszystko dlatego, że „policjanci go nie znali”

Czytaj więcej >
Policjanci łamali przepisy, zostali nagrani przez czytelnika trojmiasto.pl

Aktualności

Nagrał policjantów łamiących przepisy, chwilę później go zatrzymali - Wideo

Czytaj więcej >