Pijany kierowca został przebadany alkomatem
Źródło: YouTube: Albin S

Pijany kierowca zatrzymany przez jeszcze bardziej pijanego

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
18 Sierpnia 2020

Pijany kierowca najbliższą noc spędził noc w pomieszczeniach dla zatrzymanych chrzanowskiej komendy w celu wytrzeźwienia. Co ciekawe, mężczyzna, który dokonał obywatelskiego zatrzymania, również wyglądał na "wypitego". Trzeźwość zgłaszającego pozostawiała wiele do życzenia.

Dyżurny komisariatu w Alwerni w województwie małopolskim otrzymał zgłoszenie o obywatelskim zatrzymaniu nietrzeźwego kierującego samochodem marki Renault.

Gdy na miejsce zgłoszenia w miejscowości Rozkochów w gminie Babice przyjechał patrol ruchu drogowego z Chrzanowa, świadek wskazał im nietrzeźwego kierowcę. Następnie przekazał funkcjonariuszom wyciągnięte przez niego ze stacyjki samochodu kluczyki.

Bohaterski obywatel oświadczył, że kierowca Renault jechał pijany, a jemu udało się go zatrzymać.

Pijany kierowca został obywatelsko zatrzymany.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

Zatrzymanym był 60-latek z województwa śląskiego. Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu - z wynikiem 2,5 promila.
Zatrzymano mu zatem prawo jazdy, a sam samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym.

Pijany kierowca najbliższą noc spędził noc w pomieszczeniach dla zatrzymanych chrzanowskiej komendy w celu wytrzeźwienia.

Co ciekawe, mężczyzna, który dokonał obywatelskiego zatrzymania, również wyglądał na "wypitego". Trzeźwość zgłaszającego pozostawiała wiele do życzenia.

Świadek, który wykazał się obywatelską postawą, również został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Mężczyzna, który uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą jazdę miał... 3,2 promila!

Zobacz także:

1. Wideo - Pieszy cudem uniknął śmierci. Nagranie może przerażać
2. Już wiemy, dlaczego 11-letni Sebastian wbiegł wprost pod koła furgonetki. Przeszedł przez drzwi awaryjne
3. Ma 68 puntów karnych na swoim koncie i wciąż posiada prawo jazdy. Luka w prawie skrzętnie wykorzystywana przez wielu kierowców
4. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
5. Znaleziono cztery fabrycznie nowe Polonezy. Wśród nich prawdziwy „Biały Kruk”
6. Wideo - Przerażający wypadek. Kobieta po zderzeniu z samochodem wpadła do studzienki kanalizacyjnej

Następny artykuł