Nastolatek demolka na parkingu
Źródło: Instagram

Nastolatek miał naprawdę zły dzień. Pożyczył samochód od mamy i uszkodził dwa pojazdy - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Grudnia 2020

Nastolatek z poniższego nagrania dosłownie przeszedł samego siebie. Uszkodził inne auto, samochodem, który zapewne należy do jego mamy. Jego zachowanie było po prostu szokujące. Zdecydował się na ucieczkę z miejsca zdarzenia. Jednak nawet i to go przerosło, przez co zdemolował kolejny samochód.

Nastolatek miał zdecydowanie zły dzień. Uszkodził dwa pojazdy. Jego zachowanie może zszokować niejednego.

Każdy z nas pamięta, kiedy pierwszy raz w swoim życiu wsiadł za kółko samochodu. Było to niezwykle ekscytujące przeżycie, które dostarczyło nam wiele frajdy.

Niestety, ale w przypadku pewnego nastolatka ze Stanów Zjednoczonych, było zupełnie inaczej. Sądząc po umiejętnościach, była to jego pierwsza jazda samochodem.

Jak się później okazało, mógł podjąć zdecydowanie lepszą decyzję i nie wsiadać za kółko. Oszczędziłby stresu zarówno sobie jak i swojej mamie. Właściciele innych pojazdów nie musieliby denerwować się również licznymi uszkodzeniami na swoich pojazdach.

Nagranie rozpoczyna się w momencie, którym poszkodowana kobieta rozmawia z młodym mężczyzną. Chwilę wcześniej porysował on jej samochód. Chce ona wyjaśnić całą sytuację, informując małolata, że wzywa policję.

Przerażający atak nożownika w autobusie. Sprawca trafił w ręce policji - WideoPrzerażający atak nożownika w autobusie. Sprawca trafił w ręce policji - WideoCzytaj dalej

Nastolatek uszkodził samochód podczas parkowania. To co zrobił później jest po prostu szokujące.

Gdy ten usłyszał o możliwym przyjeździe służb mundurowych, zdecydował się na kuriozalny krok. Bardzo szybko chciał opuścić miejsce zdarzenia i odjechać do domu.

Niestety, ale jego umiejętności jazdy nie pozwoliły mu na takie rozwiązanie. Jego nieudolna próba ucieczki zakończyła się na niebieskim pickupie.

Po wszystkim doszło jeszcze do jednej, kompletnie niezrozumiałej sytuacji. Nastolatek po uderzeniu w inny pojazd, wysiadł ze swojego wozu i jak gdyby nigdy nic, pobiegł w kierunku pobliskich sklepów. Wyglądało to na jawną, wręcz bezczelną próbę ucieczki.

Nie wiadomo w jaki sposób zakończyła się ta nietypowa sytuacja. Jedno jest pewne. Młody mężczyzna z tego nagrania, będzie musiał czekać bardzo długo na kolejną szansę za kółkiem. Po takim pokazie nieudolności na parkingu, radzimy znacznie podszkolić swoje umiejętności.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł