Motocykl
Źródło: Youtube

Wideo - Motocyklista z Zabrza igrał ze śmiercią. O krok od wielkiej tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
4 Września 2020

Motocykle są dla rozsądnych osób. Takie zdanie, jest bardzo często wypowiadane w wielu kręgach. Przykład z Zabrza dobitnie to potwierdza i udowadnia, że nieodpowiedzialnych kierujących nie brakuje. Ten motocyklista zdecydowanie stracił głowę i zapomniał o obowiązujących go przepisach ruchu drogowego.

Motocykl to nie zabawka. Przykład z Zabrza udowadnia, że na jednośladach nadal można znaleść skrajnie nieodpowiedzialne osoby.

Motocyklista z Zabrza zdecydowanie zapomniał o obowiązujących go przepisach ruchu drogowego. Przez swoją brawurową jazdę naraził wiele osób na utratę zdrowia lub życia. I można się zdziwić, ale w tym konkretnym przypadku nie chodzi wcale o zawrotną, niebezpieczną prędkość.

Dzisiaj grzeje:

1. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?

2. Testy kliniczne najbardziej zaawansowanej szczepionki na COVID-19 wstrzymane. Wykryto groźne skutki uboczne

Policjanci z Zabrza namierzyli motocyklt prowadzony przez 24-letniego mężczyznę. Na nagraniu widać, że zdecydował się on na nagminne łamanie prawa ruchu drogowego. Początkowo jechał na jednym kole, aby ostatecznie przejechać na czerwonym świetle. Po prostu skrajna nieodpowiedzialność.

Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocyWideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocyCzytaj dalej

Fan mocnych wrażeń został przykładnie ukarany. Za swoje przewinienia oraz bezczelne łamanie przepisów, a także spowodowanie zagrożenia w ruchu i narażanie pasażera motocyklista został ukarany 12 punktami karnymi oraz mandatami na łączną kwotę 1000 zł. Za głupotę trzeba płacić.

Zobacz także:

1.Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne

2. Tragiczne wiadomości obiegły media. 22-letni gwiazdor zginął na oczach przyjaciół. Miał przed sobą całe życie

3. Tragiczny wypadek. Zderzenie osobówki z busem. Nie żyje młody polski piłkarz

4. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie

5. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę

6. Żołnierz trzymał parasol nad o. Rydzykiem? Zdjęcie wywołało oburzenie

Następny artykuł