Mężczyzna pokłócił się z dziewczyną i zniszczył jej auto
Źródło: Materiały Policyjne

Pokłócił się z dziewczyną i postanowił się zemścić

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Grudnia 2020

Mężczyzna pokłócił się z partnerką i postanowił zrobić jej na złość. Wziął kluczyki od jej auta i... tego nikt się nie spodziewał. Mimo licznych próśb ze strony partnerki i jej rodziny wsiadł do auta. Krótka przejażdżka skończyła się fatalnie - po wszystkim, jakby nigdy nic, wrócił w gości i oddał kobiecie kluczyki od auta.

Niefortunnie zakończyła się kłótnia pewnej pary na Lubelszczyźnie. Zdenerwowany mężczyzna wyszedł z domu rodziny partnerki i wsiadł do jej samochodu. Tylko po to, aby go zniszczyć. Na miejscu interweniowała policja.

Mężczyzna pokłócił się z dziewczyną. Tak próbował się zemścić.

Na posesji w gminie Trzydnik Duży na Lubelszczyźnie doszło do nietypowej sytuacji, która zakończyła się na komisariacie. Pewien mężczyzna przebywał wraz z partnerką w gościnie u jej rodziny. W trakcie wizyty doszło między nimi do sprzeczki, w której efekcie 35-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego postanowił zemścić się na kobiecie.

Mężczyzna pokłócił się z dziewczyną i zniszczył jej auto

Mężczyzna wziął kluczyki od samochodu partnerki i wyszedł z domu. Pomimo licznych próśb wsiadł do osobowej Hondy i ruszył. 35-latek uderzył w betonowy płot jednej z pobliskich posesji. Rozbity pojazd ugrzązł w błocie - kierowca postanowił go opuścić i wrócić w gości.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Kierowca BMW w końcu odpowie za śmiertelny wypadek pod Warszawą. Sąd jest bezlitosny

Mężczyzna zostawił samochód i wrócił do dziewczyny. Powiedział kobiecie, że uderzył w płot, po czym oddał jej należące do niej kluczyki.

Mężczyzna pokłócił się z dziewczyną i zniszczył jej auto

Właściciel posesji, której ogrodzenie zostało uszkodzone, zawiadomił policję. Mężczyzna był również świadkiem zdarzenia. Funkcjonariusze przybyli na miejsce wypadku i okazało się, że sprawca zamieszania był pijany. Miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna poniesie konsekwencje swoich czynów. Grozi mu odpowiedzialność karna za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz zadośćuczynienie finansowe dla mieszkańca zniszczonej działki.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Mycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówMycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówCzytaj dalej

Następny artykuł