Mercedes
Źródło: Photo by Mercedes

Rewolucyjny produkt Mercedesa. Również i Ciebie na niego stać

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Listopada 2020

Mercedes od lat kojarzy się wielu osobom z prawdziwym luksusem oraz klasą samą w sobie. Dziś w ofercie sprzedażowej niemieckiego giganta można znaleźć bardzo ciekawy pojazd w przystępnej cenie. Fani marki będą bardzo zadowoleni.

Mercedes wprowadza na rynek nowy pojazd. Również i ciebie będzie na niego stać. Niemiecka marka rozwija swoją technologię.

Technika w dzisiejszych czasach rozwija się niezwykle szybko oraz dynamicznie. Nowoczesne technologie są rzeczą normalną i spore grono osób idzie z duchem czasu i daje się im ponieść.

Mercedes postanowił iść z duchem czasu i wprowadzać rewolucyjne rozwiązania w swoich produktach. Na rynku będą pojawiać się bardzo interesujące projekty niemieckiej marki.

Dzisiaj grzeje:

1. Donieś na źle zaparkowany samochód i zarób - nowatorskie rozwiązanie do walki z piratami drogowymi

2. Robert Gawliński przekazał smutną informację o śmierci. Fani są zdruzgotani

3. Policja zakupiła nowe elektryczne radiowozy. Cena może zwalić z nóg

Każdy z fanów motoryzacji wie jak wygląda logo Mercedesa. Niemiecka marka jest bardzo popularna i nawet zwykły laik będzie w stanie rozpoznać jej znaczek. Tym razem, firma zdecydowała się na bardzo odważny krok, tak aby każdy fan marki czuł się dopieszczony.

Mercedes dla każdego. Mowa o nowym, wyjątkowym pojeździe niemieckiej marki.

Oczywiście nie chodzi o samochód, a o elektryczną hulajnogę. eScooter jest nowym produktem marki i ma być prawdziwym hitem sprzedażowym. Produkt jest nie tylko prestiżowy, ale ma szereg fajnych osiągnieć, które mogą zainteresować każdego fana motoryzacji.

Samochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - WideoSamochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - WideoCzytaj dalej

Jednoślad posiada baterię 280 Wh, pozwalającą na przejechanie dystansu do około 25 kilometrów. Można powiedzieć, że ten dystans jest bardzo obiecujący.

E scooter Mercedes

Pojazd waży 14 kilogramów i może osiągać prędkość nie przekraczającą 20 km/h na godzinę. Osiągi nie powalają na kolana, aczkolwiek czego nie robi się dla ekologii oraz rozwoju techniki.

Przerażająca niespodzianka podczas wyprzedzania. Ten kierowca otarł się o śmierć - WideoPrzerażająca niespodzianka podczas wyprzedzania. Ten kierowca otarł się o śmierć - WideoCzytaj dalej

Właściciel pojazdu posiadać, będzie również dostęp do specjalnej aplikacji, która będzie gromadzić statystyki oraz informacje dotyczące każdego przejazdu.

Niemiecki producent zapewnia, że hulajnoga to świetna alternatywa dla samochód. Szczególnie jeśli chodzi o zatłoczone miasta, których na mapach coraz więcej. Być może takie rozwiązanie pomoże odciążyć zapchane ulice i oszczędzić mnóstwo nerwów? Kto wie, eScooter to melodia przyszłości.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

2. Największe kłamstwo w karierze Bayer Full wyszło na jaw. Jest inaczej, niż wszyscy myśleli

3. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy wjechał w latarnię. Dwoje seniorów zginęło na miejscu

4. O krok od tragedii podczas treningu Formuły 1. Na torze pojawił się nietypowy gość

5. Ceny paliw idą w górę. Wszystko przez niesamowity ,,efekt szczepionki"

6. Kierowco, zniknęło jedno z obostrzeń dotyczących przemieszczania się. Rząd podjął ważną decyzję

7. Wydano dowody osobiste z poważnymi błędami. Nawet 10 tys. dokumentów do natychmiastowej wymiany

Następny artykuł