ZDrogi.pl
Mercedes kierowca się wykłoca

youtube.com STOP CHAM

Kierowca Mercedesa groził nagrywającemu film, że „da mu w dziąsło”

14 Lutego 2021

Autor tekstu:

Konrad Karpiuk

Udostępnij:

Mercedes Klasy S W221 do najnowszych już nie należy, choć wciąż może robić wrażenie swoimi rozmiarami. Właściciel wiekowej "eski" poczuł się chyba zbyt pewnie w swoim aucie. Nie tylko nie chciał ustąpić, ale jeszcze groził drugiemu kierowcy.

Mercedes nie ustąpił na wąskiej drodze. Wszystko się nagrało

Mercedes S-klasa to flagowy model niemieckiego producenta, który zawsze należał do górnej półki, zarówno cenowej, jak i jakościowej. Niestety, jak to często bywa z autami premium, gdy staną się już bardziej wiekowe i tracą na cenie, trafiają często w ręce osób, które nie potrafią zachować się na drodze.

Tak też było w tym przypadku. Nagrywający kierowca jechał dosyć wąską, wiejską drogą. Z drugiej strony nadciągał czarny Mercedes W221. Ta ulica była za mała dla nich dwóch, więc obaj stanęli naprzeciw siebie niczym w westernie.

Na nagraniu widać, że to kierowca Mercedesa miał obok podjazd, na którym mógł się spokojnie zatrzymać i przepuścić drugie auto. Zdecydował się jednak zatrzymać i wymusić przejazd na kierowcy.

Nagrywający nie miał wysepki do zjazdu. Trzeba jednak zauważyć, że sam był dosyć uparty i mógł spokojnie cofnąć te kilka metrów, przepuszczając Mercedesa bez większych problemów. 

Mercedes chyba zaćmił zdrowy rozsądek kierowcy. Zaczął grozić nagrywającemu

Między oboma kierowcami wywiązała się dyskusja. Nagrywający krzyczał przez okno, że nie miał miejsca i nie ma gdzie zjechać, wskazując kierowcy Mercedesa, żeby zjechał na podjazd obok.

Autor nagrania zdecydował się wycofać dopiero wtedy, gdy za S-klasą ustawiły się dwa auta, również czekające na przejazd. Jednak kierowca Mercedesa zamiast zwyczajnie odpuścić, podjechał do nagrywającego i zaczął się wykłócać.

- Ty się nie pchaj baranie [...] nie dyskutuj, nie dyskutuj lepiej. Że kamerkę włączyłeś to wiesz, zaraz dostaniesz w dziąsło, kamerkę wyłączę to ci nie pomoże - odgrażał się kierujący S-klasą.

Internauci naśmiewają się z kierowcy Mercedesa

Nagrywający mimo takich gróźb zachował spokój i wręcz wyśmiał dyskutującego kierowcę Mercedesa. Ostatecznie nagranie trafiło do Internetu, w tym na popularny kanał na YouTube "Stop Cham".

Oczywiście internauci obwiniali w tym przypadku głównie kierowcę Mercedesa. Pojawiło się wiele niewybrednych komentarzy, zwracających uwagę na agresję kierowcy starej S-klasy.

- Gangus w 10-letniej S-ce. Całe życie na krawędzi, na nielegalu, wymusza pierwszeństwo na wąskich wiejskich drogach i zabiera dzieciom cukierki - ironizował jeden z internautów.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: Youtube.com Stop Cham

Konrad KarpiukAutor

Były redaktor Pikio.pl i Biznesinfo.pl. Wcześniej współpracownik portalu Świat na Kołach. Student w Instytucie Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pasjonat starej i analogowej motoryzacji, o której najchętniej piszę. Posiadacz BMW E30 i Poloneza "Akwarium" w stanie pernamentnego remontu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Fabryka Opla w Gliwicach

Aktualności

Opel po 23 latach kończy produkcję samochodów w Gliwicach

Czytaj więcej >
Pożar autokaru w Bułgarii. Zginęło 45 osób, w tym 12 osób

Aktualności

Bułgaria. 46 osób, w tym 12 dzieci, spłonęło żywcem w pożarze autokaru

Czytaj więcej >

Aktualności

Już wkrótce obniżka akcyzy na paliwo. Premier ujawnił konkretną datę

Czytaj więcej >
Samochody Tesli uziemione. Wszystko przez błąd aplikacji

Aktualności

Awaria aplikacji unieruchomiła Tesle na całym świecie. Auta stały po 5 godzin

Czytaj więcej >
Tragedia w USA. 5 osób nie żyje, ponad 40 rannych

Aktualności

Co najmniej pięć osób nie żyje, ponad 40 rannych. Auto wjechało w paradę bożonarodzeniową

Czytaj więcej >
Były kierowca Kaczyńskiego opowiedział o pracy dla prezesa

Aktualności

Były szofer Kaczyńskiego opowiedział o pracy u prezesa. Padły mocne słowa

Czytaj więcej >