Marcin Najman zawalczy z taksówkarzem
Źródło: Facebook: TAXI Złotówa

W pożegnalnej walce Najman chce zmierzyć się z taksówkarzem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
30 Listopada 2020

Marcin Najman kolejny raz kończy swoją karierę. Tym razem "ostatnim przeciwnikiem" ma zostać najpopularniejszy, obok Ryśka z klanu, taksówkarz. Czy "Taxi Złotówa" podejmie rękawice i stanie na ringu z El Testosteronem?

Marcin Najman, po totalnej kompromitacji na FAME MMA 8 w "walce" z Don Kasjo otrzymał dożywotni zakaz startów ramach federacji. "Sportowiec" postanowił, kolejny raz, ogłosić zakończenie kariery i zasugerował nawet, że jego ostatnim rywalem w karierze może być Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień. Jeśli Najman koniecznie chce walczyć z taksówkarzem, to z Ryśkiem z Klanu mógłby mieć większe szanse.

Przypomnijmy, że 21 listopada El Testosteron został pokonany przez Kasjusza Życińskiego, znanego pod pseudonimem Don Kasjo, w formule boksu, po tym jak został zdyskwalifikowany po celowym sprowadzeniu przeciwnika do parteru oraz kopnięciu.

Nadchodzi koniec prawdziwej legendy - pożegnamy Volkswagena PassataNadchodzi koniec prawdziwej legendy - pożegnamy Volkswagena PassataCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:

Reakcja fanów najpopularniejszego taksówkarza była dość zdecydowana. Znakomita większość kibiców taksówkarza odradza mu mierzenie się z El Testosteronem, jak tłumaczą, honor jest więcej wart niż pieniądze. Sam Wrzesień dotychczas stoczył dwie walki - jego bilans to jedno zwycięstwo i jedna porażka, więc znacznie lepszy niż Marcina Najmana.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Szymon Wrzesień (@taxizlotowa)

Marcin Najman zapowiada - to będzie ostatnia walka w karierze

Po pożegnaniu się z federacją FAME MMA Najman otrzymał kilka propozycji od innych federacji. 41-latek uznał jednak, że sam zorganizuje swoją pożegnalną galę.

Przeciwnikiem miałby zostać najpopularniejszy taksówkarz w Polsce, który swoją medialną swoją przygodę ze sportami zaczął od walki na FAME MMA 3, w której pokonał Bonusa BGC. Od tamtego czasu Wrzesień stoczył jeszcze walkę w organizacji FSC, w której już w pierwszej rundzie poległ z Kamilem Kołduńskim.

"Taxi Złotówa" na swoim Instagramie zamieścił ankietę, w której prosił followersów o pomoc. Wrzesień zadał pytanie, czy powinien walczyć z Marcinem Najmanem. Odpowiedzi fanów były dość jednoznaczne.

Marcin Najman zawalczy z taksówkarzem

Oczywiście duży wpływ na decyzję taksówkarza może mieć zaoferowana gaża za pojedynek. Jeśli będzie dość wysoka - możemy być pewni, że do konfrontacji dojdzie.

Zobacz także w naszych serwisach:

HYPERBOOK GTR czyli potężna maszyna do gier - TEST I RECENZJA

Następny artykuł