Mandat dla łodzianina
Źródło: Straż Miejska w Łodzi

Dostał kosza od dziewczyny, więc zabrał na randkę... znak drogowy

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
11 Września 2020

Mandat otrzymał pewien łodzianin za swoją zakazaną miłość. Mężczyzna wdał się w romans ze znakiem drogowym, tuż po tym jak dostał kosza od dziewczyny. Nie od dziś wiadomo, że na złamane serce najlepsza jest nowa miłość.

Operator miejskiego monitoringu w Łodzi dziś w nocy z 10 na 11 września nie mógł uwierzyć w to, co widział na ekranie. Musiał przecierać oczy ze zdziwienia, ponieważ jedna z kamer zarejestrowała mężczyznę, który przytulił się do znaku drogowego U-3d (tablica prowadząca).

Mandat za okazywanie czułości? Prawda okazała się bardziej skomplikowana.

Prawdopodobnie uznał, że znak odwzajemnił jego uczucia, ponieważ po chwilach czułości, objął go i poszedł z nim na spacer.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Ciepła noc, gwiazdy na niebie i ukochany znak u boku - czego chcieć więcej?

Funkcjonariuszom swoje zachowanie argumentował zawodem miłosnym.
Jak wiadomo, na złamane serce najlepsza jest nowa miłość. Pewien mieszkaniec Łodzi dostał kosza od dziewczyny, więc postanowił umówić się z inną... tablicą.

Mandat dla łodzianina. Jego miłość okazała się zakazana.

Mandat dla Łodzianina za romans ze znakiemMandat dla łodzianina za romans ze znakiem
zdrogi.plStraż Miejska w Łodzi

Znak drogowy wpadł mężczyźnie w oko u zbiegu ulic Zacisze i Rewolucji 1905 r. Kiedy operator miejskiego monitoringu zobaczył, że nocny kochanek ściąga znak ze stojaka, wysłał za nim patrol straży miejskiej. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony interwencją funkcjonariuszy.

Łodzianin został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł